Logo Cold-Man
Potrzebujesz klimatyzacji w Gorzowie Wielkopolskim?

Montaż Klimatyzacji Gorzów Wielopolski

Potrzebujesz nowego systemu klimatyzacji lub ogrzewania? A może wiesz, że twój system wentylacyjny wymaga naprawy? Niezależnie od tego, co się dzieje - Cold-Man oferuje coś, czego najprawdopodobniej nie chcesz przegapić.

Skontaktuj się z nami dzisiaj!

Przedsiębiorstwo Cold-Man realizuje całościowe zlecenia w zakresie montażu i serwisu urządzeń klimatyzacyjnych oraz pomp ciepła. Decydując się na współpracę z doświadczonymi w tej dziedzinie instalatorami, możesz mieć gwarancję, że wszystkie prace zostaną wykonane solidnie i z użyciem najwyższej jakości materiałów.

Montaż pompy ciepła Gorzów Wielkopolski

Pompa ciepła jest doskonałą alternatywą dla ogrzewania elektrycznego, gazowego oraz olejowego. Jej atrakcyjność polega przede wszystkim na niskich kosztach eksploatacji. Przeważnie pompa ciepła dostarcza około 4 kWh ciepła, a zużywa około 1 kWh elektrycznej energii. Pompa ciepła jest opłacalną inwestycją w przypadku posiadania ogrzewania gazowego. Koszty montażu urządzenia są coraz mniejsze. Można ją zamontować bez problemu właściwie w większości obiektów. Może być zlokalizowana w różnych miejscach, np. w pralni. Jest najbezpieczniejszym sposobem na ogrzanie obiektu.

Montaż rekuperacji Gorzów Wielkopolski

Przed montażem i zakupem rekuperacji należy zlecić wykonanie projektu profesjonaliście. To umożliwi sprawne oraz poprawne zamontowanie systemu rekuperacji. Projekt umożliwi dobór odpowiednich parametrów, np. wybór mocy, dobór średnicy kanałów, odpowiednią regulację. Montaż rekuperacji to zadanie, które powinno się zlecić profesjonalnej firmie.

Zamów serwis klimatyzacji Gorzów Wielkopolski

Konieczny jest regularny serwis klimatyzacji. Podczas przeglądów eliminuje się chorobotwórcze drobnoustroje, mikroorganizmy powodujące dolegliwości zdrowotne, które występują w systemie. Serwis klimatyzacji najlepiej wykonywać tuż po zakończeniu sezonu. To pozwoli na uzyskanie powietrza, które jest wolne od czynników chorobotwórczych i alergennych. Warto zlecić usługę profesjonalistom, aby mieć pewność, że zostanie dokładnie i szczegółowo wykonana.

Klimatyzacja montaż Gorzów Wielkopolski

Montaż klimatyzacji wykonany przez fachową firmę jest niezbędny, aby zachować wydajny i sprawny układ. Klimatyzacja powinna być instalowana tylko przez fachowców z odpowiednimi uprawnieniami. Zachęcamy również do skorzystania z naszych usług serwisu i naprawy klimatyzacji.

Najważniejsze informacje

Montaż klimatyzacji Gorzów Wielkopolski – oferta

Jesteś w trakcie budowy domu i szukasz planu fachowej instalacji rekuperacji w Gorzowie? Chyba że interesuje Cię serwis i konserwacja wentylacji? Eksperci firmy Cold-Man zawsze chętnie podejmą się nawet najtrudniejszych zadań. Aby zapewnić Ci komfort na najwyższym poziomie w domu lub mieszkaniu, pracujemy tylko na nowoczesnych i energooszczędnych rozwiązaniach dotyczących klimatyzacji i wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła.

Klimatyzacja i rekuperacja – najlepsze rozwiązania.

Cold-Man to zespół doświadczonych monterów, którzy swoje usługi świadczą na terenie Gorzowa Wlkp i okolic. Tylko profesjonalnie wykonane usługi montażu i projektu są gwarantem prawidłowej wentylacji pomieszczeń. Czyste powietrze daje komfort wszystkim domownikom, a tanie w eksploatacji urządzenia wysokiej jakości pozwalają obniżyć rachunki za prąd.

Montaż Rekuperacji Gorzów Wielkopolski

Wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła jest jedną z najchętniej wybieranych metod prowadzenia wentylacji w przypadku domów jednorodzinnych, a zwłaszcza w budownictwie energooszczędnym i pasywnym. Bogata oferta firmy Cold-Man posiada wszystko, co jest potrzebne do montażu rekuperacji w domu:

 • Sprzedaż rekuperatorów (czerpnie, skrzynki rozdzielcze, centrale rekuperacyjne, tłumiki i inne elementy układu)
 • Montaż wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła o odpowiednich parametrach dla domu lub obiektów wielkopowierzchniowych
 • Regularne przeglądy, naprawa i serwis układu rekuperacji

Oferta dla klimatyzacji

Klienci, którzy zastanawiają się lub chcą zakupić klimatyzator typu split lub multisplit, mogą skorzystać z pełnej oferty Cold-Man. Obejmują ona:

 • Sprzedaż klimatyzatorów najlepszych producentów
 • Montaż klimatyzacji
 • Serwis klimatyzacji, obejmujący coroczne przeglądy oraz naprawy możliwych usterek
 • Uzupełnianie czynnika chłodzącego
 • Oczyszczanie klimatyzacji, dla dobrego samopoczucia i ochrony zdrowia wszystkich domowników

Jakie klimatyzatory montuje Cold-Man w Gorzowie Wielkopolskim?

Firma Cold-Man ma w swojej ofercie dla klientów z Gorzowa klimatyzacje najwyższej jakości. Sprzedajemy jednostki wydajne, ekologiczne i tanie w eksploatacji. Wysoka jakość zapewnia niską awaryjność i niezawodność, dzięki czemu urządzania mogą pracować przez wiele lat.

Jeżeli zastanawiasz się, jakie rozwiązanie będzie najlepszym wyborem w Twojej sytuacji, fachowcy z firmy Cold-Man chętnie doradzą przy wyborze. Przeczytaj o podstawowych rodzajach klimatyzacji

Montaż klimatyzacji typu Split w Gorzowie Wielkopolskim

Klimatyzatory Split są najczęściej wybierane ze względu na swoje niewielkie wymiary, szybkość montażu oraz wielozadaniowość. Urządzenia montuje się na ścianie lub pod sufitem. Dzięki użyciu kilku niezależnych od siebie klimatyzatorów Split, możesz szybko uzyskiwać zadaną temperaturę w innych pomieszczeniach. Wydajne urządzenia typu Split pracują bezgłośnie, a ich obsługa za pomocą pilota jest bardzo prosta. W wielu modelach funkcja ogrzewania lub osuszania powietrza jest podstawową funkcją klimatyzatora.

Montaż klimatyzacji Multisplit w Gorzowie Wielkopolskim

Urządzenia Multisplit nieco bardziej zaawansowane niż ich poprzednicy. Klimatyzatory tego typu doskonale nadają się do większych budynków mieszkalnych. Do wydajnej jednostki zewnętrznej podłączonych jest kilka (od 2 do 5) klimatyzatorów wewnętrznych. Umożliwia to jednoczesne chłodzenie lub ogrzewanie kilku pokoi za pomocą centralnych układów sterowania. Klimatyzatory zakładane przez Cold-Man w Gorzowie mają ergonomiczne rozmiary, a jednostka zewnętrzna nie ingeruje w konstrukcję ani wygląd elewacji.

Klimatyzatory konsolowe

Alternatywnym rozwiązaniem dla urządzeń typu Split i Multisplit są klimatyzatory konsolowe. Są one często stosowane w pomieszczeniach o dużych spadkach, na przykład na poddaszu. Charakteryzują się elegancją i stylem, doskonale pasują do projektu wnętrza i oferują wiele funkcji, takich jak szybkie nagrzewanie lub chłodzenie do ustawionej temperatury.

Klimatyzacja kanałowa

Oferowane przez firmę Cold-Man klimatyzatory kanałowe to rozwiązanie dedykowane do pomieszczeń biurowych i handlowych. System kanałowy pozwala na błyskawiczną i skuteczną dystrybucję oczyszczonego powietrza poprzez dyskretne jednostki podtynkowe. Ze względu na wielkość systemu kanałowego, jego instalacja wykonywana jest już na etapie prac budowlanych.

Klimatyzatory z montażem Gorzów Wielkopolski

Każdy z proponowanych przez firmę Cold-Man klimatyzatorów jest najwyższej jakości. Idealne parametry techniczne łączą się tu z przyjazną dla środowiska naturalnego energooszczędnością. Proponowane urządzenia to klimatyzatory uznanych producentów, takich jak:

 • Kaisai
 • Daikin
 • LG
 • Samsung
 • Mitsubishi
 • Gree
 • MDV
 • Haier
 • Rotenso

Marki te są uznawane za najlepsze w branży klimatyzacji domowej i biurowej. Dobrane urządzenia sprawdzą się również w instalacjach w dużych budynkach. Nie jesteś pewien, którą firmę wybrać? Eksperci firmy Cold-Man chętnie Ci doradzą. Dzięki temu klienci z Gorzowa i okolic mogą znaleźć odpowiednie rozwiązanie, które spełni wszystkie ich oczekiwania.

Montaż klimatyzacji z rusztowania lub zwyżki

Instalujemy klimatyzatory i inne elementy systemów w pomieszczeniach mieszkalnych, biurowych i handlowych. Jednostki typu split, multisplit, kasetonowe i podtynkowe są idealne dla:

 • Domów jedno i wielorodzinnych oraz mieszkań w blokach
 • Budynków mieszkaniowych, budynków biurowych i hoteli
 • Wielkich hal i magazynów

Dlaczego Cold-Man?

Współpraca z firmą Cold-Man to najlepsze rozwiązanie. Jeśli chodzi o Gorzów i okolice, firma ta jest niekwestionowanym liderem w zakresie sprzedaży, instalacji i usług serwisowych klimatyzatorów oraz systemów wentylacji mechanicznej. Co wyróżnia firmę Cold-Man?

 • Najlepsze na rynku urządzenia klimatyzacyjne i rekuperatory
 • Fachowy montaż przy użyciu podnośnika lub rusztowania
 • Oferta dopasowana do oczekiwań klientów
 • Konkurencyjne oferty cenowe
 • Gwarancja na okres 5 lat oraz obsługa pogwarancyjna
 • Profesjonalne doradztwo ze strony doświadczonych ekspertów Cold-Man
 • Gwarancja wysokiej jakości świadczonych usług

Co mówią nasi klienci?

Ilona i Rafał.

Potrzebna firma do prac związanych z klimatyzacją, 100-150m², Gorzów Wielkopolski

Jesteśmy bardzo zadowoleni z instalacji naszej klimatyzacji. Koordynacja była super, szybki montaż. Wykonanie jest bez zarzutu, a nawet pomogli mojej rodzinie skonfigurować router bezprzewodowy w moim nowym mieszkaniu.

Damian

Potrzebna firma do prac związanych z klimatyzacją, 50-100m², Gorzów Wielkopolski

Instalacja była taka prosta! Byłem bardzo zadowolony z pracy z ludźmi z Cold-Man. Montaż był dla nich naprawdę łatwy i jestem zadowolony z tego, jak wyszło. Pracownicy byli bardzo mili i wiedzieli, co robią. W przeszłości pracowałem z innymi serwisami instalacyjnymi, ale Cold-Man jest najlepszy.

Milena

Potrzebna firma do prac związanych z klimatyzacją, 51-100m², Gorzów Wielkopolski

Jestem bardzo zadowolona z instalacji klimatyzacji. Wykonanie jest bez zarzutu i wszystko zostało wykończone terminowo. Zespół, który przyjechał, aby go zainstalować, był bardzo profesjonalny i trzeba stwierdzić, że znali się na swojej pracy.