Logo Cold-Man
Potrzebujesz klimatyzacji w Gorzowie Wielkopolskim?

Klimatyzacja Gorzów Wielopolski

Potrzebujesz nowego systemu klimatyzacji lub ogrzewania? A może wiesz, że twój system wentylacyjny wymaga naprawy? Niezależnie od tego, co się dzieje - Cold-Man oferuje coś, czego najprawdopodobniej nie chcesz przegapić.

Skontaktuj się z nami dzisiaj!

Przedsiębiorstwo Cold-Man realizuje całościowe zlecenia w zakresie montażu i serwisu urządzeń klimatyzacyjnych oraz pomp ciepła. Decydując się na współpracę z doświadczonymi w tej dziedzinie instalatorami, możesz mieć gwarancję, że wszystkie prace zostaną wykonane solidnie i z użyciem najwyższej jakości materiałów.

Najważniejsze informacje

Klimatyzacja do domu Gorzów Wielkopolski

Nowoczesna klimatyzacja sprawdzi się nie tylko w małym mieszkaniu. Coraz częściej nasi Klienci z Gorzowa Wielkopolskiego zlecają montaż wydajnych jednostek w domach jednorodzinnych. Wykonujemy usługę montażu klimatyzacji również w budynkach wielorodzinnych, na przykład domach szeregowych. Jeśli nie wiesz, jaka jednostka zagwarantuje Ci optymalną moc chłodniczą i grzewczą, nasi eksperci pozostają do Twojej dyspozycji. Pomożemy wybrać najlepszą klimatyzację do domu w Gorzowie Wielkopolskim. Zapraszamy do kontaktu.

Rekuperacja montaż Gorzów Wielkopolski

Przed montażem i zakupem rekuperacji należy zlecić wykonanie projektu profesjonaliście. To umożliwi sprawne oraz poprawne zamontowanie systemu rekuperacji. Projekt umożliwi dobór odpowiednich parametrów, np. wybór mocy, dobór średnicy kanałów, odpowiednią regulację. Montaż rekuperacji to zadanie, które powinno się zlecić profesjonalnej firmie.

Serwis klimatyzacji Gorzów Wielkopolski

Konieczny jest regularny serwis klimatyzacji. Podczas przeglądów eliminuje się chorobotwórcze drobnoustroje, mikroorganizmy powodujące dolegliwości zdrowotne, które występują w systemie. Serwis klimatyzacji najlepiej wykonywać tuż po zakończeniu sezonu. To pozwoli na uzyskanie powietrza, które jest wolne od czynników chorobotwórczych i alergennych. Warto zlecić usługę profesjonalistom, aby mieć pewność, że zostanie dokładnie i szczegółowo wykonana.

Montaż klimatyzacji Gorzów Wielkopolski

Powierzenie montażu klimatyzacji w Gorzowie Wielkopolskim fachowcom to doskonała decyzja. Poprawne wykonanie całej instalacji, tuż obok jakości i wydajności urządzenia, ma wpływ na późniejszą eksploatację. Chodzi przecież o Twoją wygodę i bezpieczeństwo. Samodzielne próby uruchomienia klimatyzatora mogą skończyć się niepowodzeniem lub – w najlepszym wypadku – utratą prawa do gwarancji. Nasi fachowcy dysponują niezbędnymi uprawnieniami do montażu klimatyzatora, napełnienia go czynnikiem chłodniczym oraz wykonania próby szczelności. Warto skorzystać z tej oferty. Tym bardziej że dla mieszkańców Gorzowa Wielkopolskiego dostępna jest w niezwykle atrakcyjnej cenie.

Montaż klimatyzacji Gorzów Wielkopolski – oferta

Jesteś w trakcie budowy domu i szukasz planu fachowej instalacji rekuperacji w Gorzowie? Chyba że interesuje Cię serwis i konserwacja wentylacji? Eksperci firmy Cold-Man zawsze chętnie podejmą się nawet najtrudniejszych zadań. Aby zapewnić Ci komfort na najwyższym poziomie w domu lub mieszkaniu, pracujemy tylko na nowoczesnych i energooszczędnych rozwiązaniach dotyczących klimatyzacji i wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła.

Klimatyzacja i rekuperacja – najlepsze rozwiązania.

Cold-Man to zespół doświadczonych monterów, którzy swoje usługi świadczą na terenie Gorzowa Wlkp i okolic. Tylko profesjonalnie wykonane usługi montażu i projektu są gwarantem prawidłowej wentylacji pomieszczeń. Czyste powietrze daje komfort wszystkim domownikom, a tanie w eksploatacji urządzenia wysokiej jakości pozwalają obniżyć rachunki za prąd.

Oferta dla klimatyzacji

Klienci, którzy zastanawiają się lub chcą zakupić klimatyzator typu split lub multisplit, mogą skorzystać z pełnej oferty Cold-Man. Obejmują ona:

 • Sprzedaż klimatyzatorów najlepszych producentów
 • Montaż klimatyzacji
 • Serwis klimatyzacji, obejmujący coroczne przeglądy oraz naprawy możliwych usterek
 • Uzupełnianie czynnika chłodzącego
 • Oczyszczanie klimatyzacji, dla dobrego samopoczucia i ochrony zdrowia wszystkich domowników
jednostka zewnętrzna rotenso
klimatyzacja w pokoju

Jakie klimatyzatory montuje Cold-Man w Gorzowie Wielkopolskim?

Firma Cold-Man ma w swojej ofercie dla klientów z Gorzowa klimatyzacje najwyższej jakości. Sprzedajemy jednostki wydajne, ekologiczne i tanie w eksploatacji. Wysoka jakość zapewnia niską awaryjność i niezawodność, dzięki czemu urządzania mogą pracować przez wiele lat.

Jeżeli zastanawiasz się, jakie rozwiązanie będzie najlepszym wyborem w Twojej sytuacji, fachowcy z firmy Cold-Man chętnie doradzą przy wyborze. Przeczytaj o podstawowych rodzajach klimatyzacji.

Montaż klimatyzacji typu Split w Gorzowie Wielkopolskim

Klimatyzatory Split są najczęściej wybierane ze względu na swoje niewielkie wymiary, szybkość montażu oraz wielozadaniowość. Urządzenia montuje się na ścianie lub pod sufitem. Dzięki użyciu kilku niezależnych od siebie klimatyzatorów Split, możesz szybko uzyskiwać zadaną temperaturę w innych pomieszczeniach. Wydajne urządzenia typu Split pracują bezgłośnie, a ich obsługa za pomocą pilota jest bardzo prosta. W wielu modelach funkcja ogrzewania lub osuszania powietrza jest podstawową funkcją klimatyzatora.

Montaż klimatyzacji Multisplit w Gorzowie Wielkopolskim

Urządzenia Multisplit nieco bardziej zaawansowane niż ich poprzednicy. Klimatyzatory tego typu doskonale nadają się do większych budynków mieszkalnych. Do wydajnej jednostki zewnętrznej podłączonych jest kilka (od 2 do 5) klimatyzatorów wewnętrznych. Umożliwia to jednoczesne chłodzenie lub ogrzewanie kilku pokoi za pomocą centralnych układów sterowania. Klimatyzatory zakładane przez Cold-Man w Gorzowie mają ergonomiczne rozmiary, a jednostka zewnętrzna nie ingeruje w konstrukcję ani wygląd elewacji.

klimatyzator w korytarzu
klimatyzacja w dużym domu

Klimatyzatory konsolowe

Alternatywnym rozwiązaniem dla urządzeń typu Split i Multisplit są klimatyzatory konsolowe. Są one często stosowane w pomieszczeniach o dużych spadkach, na przykład na poddaszu. Charakteryzują się elegancją i stylem, doskonale pasują do projektu wnętrza i oferują wiele funkcji, takich jak szybkie nagrzewanie lub chłodzenie do ustawionej temperatury.

Klimatyzacja kanałowa

Oferowane przez firmę Cold-Man klimatyzatory kanałowe to rozwiązanie dedykowane do pomieszczeń biurowych i handlowych. System kanałowy pozwala na błyskawiczną i skuteczną dystrybucję oczyszczonego powietrza poprzez dyskretne jednostki podtynkowe. Ze względu na wielkość systemu kanałowego, jego instalacja wykonywana jest już na etapie prac budowlanych.

Klimatyzatory z montażem Gorzów Wielkopolski

Każdy z proponowanych przez firmę Cold-Man klimatyzatorów jest najwyższej jakości. Idealne parametry techniczne łączą się tu z przyjazną dla środowiska naturalnego energooszczędnością. Proponowane urządzenia to klimatyzatory uznanych producentów, takich jak:

 • Kaisai
 • Daikin
 • LG
 • Samsung
 • Mitsubishi
 • Gree
 • MDV
 • Haier
 • Rotenso

Marki te są uznawane za najlepsze w branży klimatyzacji domowej i biurowej. Dobrane urządzenia sprawdzą się również w instalacjach w dużych budynkach. Nie jesteś pewien, którą firmę wybrać? Eksperci firmy Cold-Man chętnie Ci doradzą. Dzięki temu klienci z Gorzowa i okolic mogą znaleźć odpowiednie rozwiązanie, które spełni wszystkie ich oczekiwania.

rotenso klimatyzatory
estetyczny montaż jednostki zewnętrznej

Montaż klimatyzacji z rusztowania lub zwyżki

Instalujemy klimatyzatory i inne elementy systemów w pomieszczeniach mieszkalnych, biurowych i handlowych. Jednostki typu split, multisplit, kasetonowe i podtynkowe są idealne dla:

 • Domów jedno i wielorodzinnych oraz mieszkań w blokach
 • Budynków mieszkaniowych, budynków biurowych i hoteli
 • Wielkich hal i magazynów

Dlaczego Cold-Man?

Współpraca z firmą Cold-Man to najlepsze rozwiązanie. Jeśli chodzi o Gorzów i okolice, firma ta jest niekwestionowanym liderem w zakresie sprzedaży, instalacji i usług serwisowych klimatyzatorów oraz systemów wentylacji mechanicznej. Co wyróżnia firmę Cold-Man?

 • Najlepsze na rynku urządzenia klimatyzacyjne i rekuperatory
 • Fachowy montaż przy użyciu podnośnika lub rusztowania
 • Oferta dopasowana do oczekiwań klientów
 • Konkurencyjne oferty cenowe
 • Gwarancja na okres 5 lat oraz obsługa pogwarancyjna
 • Profesjonalne doradztwo ze strony doświadczonych ekspertów Cold-Man
 • Gwarancja wysokiej jakości świadczonych usług
klimatyzator w pokoju
klimatyzacja na elewacji domu

Montaż klimatyzacji na terenie całego Gorzowa Wielkopolskiego:

Wykonujemy montaż klimatyzacji na terenie Gorzowa, a przede wszystkim:

Baczyna-Santocko, Chróścik, Chwalęcice, Górczyn, Janice-Wawrów, Karnin, Małyszyn, Nowy Dwór, Piaski, Siedlice, Śródmieście, Wieprzyce, Zakanale, Zawarcie, Zieleniec, Wawrów, Chwalęcice.

Co mówią nasi klienci?

Ilona i Rafał.

Potrzebna firma do prac związanych z klimatyzacją, 100-150m², Gorzów Wielkopolski

Jesteśmy bardzo zadowoleni z instalacji naszej klimatyzacji. Koordynacja była super, szybki montaż. Wykonanie jest bez zarzutu, a nawet pomogli mojej rodzinie skonfigurować router bezprzewodowy w moim nowym mieszkaniu.

Damian

Potrzebna firma do prac związanych z klimatyzacją, 50-100m², Gorzów Wielkopolski

Instalacja była taka prosta! Byłem bardzo zadowolony z pracy z ludźmi z Cold-Man. Montaż był dla nich naprawdę łatwy i jestem zadowolony z tego, jak wyszło. Pracownicy byli bardzo mili i wiedzieli, co robią. W przeszłości pracowałem z innymi serwisami instalacyjnymi, ale Cold-Man jest najlepszy.

Milena

Potrzebna firma do prac związanych z klimatyzacją, 51-100m², Gorzów Wielkopolski

Jestem bardzo zadowolona z instalacji klimatyzacji. Wykonanie jest bez zarzutu i wszystko zostało wykończone terminowo. Zespół, który przyjechał, aby go zainstalować, był bardzo profesjonalny i trzeba stwierdzić, że znali się na swojej pracy.