Logo Cold-Man
Potrzebujesz klimatyzacji w Nowej Soli?

Klimatyzacja Nowa Sól

Potrzebujesz nowego systemu klimatyzacji lub ogrzewania? A może wiesz, że twój system wentylacyjny wymaga naprawy? Niezależnie od tego, co się dzieje - Cold-Man oferuje coś, czego najprawdopodobniej nie chcesz przegapić.

Skontaktuj się z nami dzisiaj!

Specjalizacją naszej firmy Cold-Man jest wykonywanie usług z zakresu montażu nowoczesnych systemów klimatyzacyjnych w domach, mieszkaniach, biurach oraz obiektach przemysłowych i publicznych. Specjalizujemy się również w skutecznym serwisie i naprawie takich systemów. Skorzystaj z naszych usług i przekonaj się o naszym profesjonalizmie.

Najważniejsze informacje

Montaż pompy ciepła Nowa Sól

Oprócz montażu i serwisu urządzeń klimatyzacyjnych odpowiedzialnych za skuteczne obniżanie temperatury wewnątrz budynków, oferujemy również fachowy montaż pomp ciepła. Są to rozwiązania ekologiczne i energooszczędne charakteryzujące się licznymi zaletami. Oferowane przez nas nowoczesne pompy ciepła wydobywają energię cieplną z gruntu, wód gruntowych albo powietrza i przekazują ją do systemu grzewczego stosowanego w budynku. Dzięki temu można wspomagać ten system i zmniejszyć koszty opału albo koszty ogrzewania ciepłej wody użytkowej.

Montaż rekuperacji Nowa Sól

Oprócz montażu i serwisu urządzeń klimatyzacyjnych odpowiedzialnych za skuteczne obniżanie temperatury wewnątrz budynków, oferujemy również fachowy montaż pomp ciepła. Są to rozwiązania ekologiczne i energooszczędne charakteryzujące się licznymi zaletami. Oferowane przez nas nowoczesne pompy ciepła wydobywają energię cieplną z gruntu, wód gruntowych albo powietrza i przekazują ją do systemu grzewczego stosowanego w budynku. Dzięki temu można wspomagać ten system i zmniejszyć koszty opału albo koszty ogrzewania ciepłej wody użytkowej.

Zamów serwis klimatyzacji Nowa Sól

Bardzo ważnym elementem naszej oferty jest rekuperacja obejmująca systemy odpowiedzialne za wentylowanie pomieszczeń i odzyskiwanie ciepła z odprowadzanego powietrza. Nasi specjaliści montują takie systemy w sposób fachowy, zapewniający ich skuteczne działanie oraz ochronę przed wyziębieniem budynku. Jest to więc rozwiązanie o charakterze energooszczędnym i ekonomicznym.

Montaż klimatyzacji Nowa Sól

Naszym klientom indywidualnym oraz firmom z Nowej Soli zapewniamy również fachowe usługi z zakresu montażu klimatyzacji. Fachowy montaż klimatyzatora pozwala uniknąć problemów z systemami klimatyzacyjnymi, zaplanować serwisowanie oraz utrzymać gwarancję.

Chcesz czuć się komfortowo zarówno latem, jak i zimą? Najlepszym, a zarazem niedrogim rozwiązaniem jest montaż klimatyzacji Nowa Sól. Wystarczy skontaktować się z doświadczonymi specjalistami z firmy Cold-Man i poprosić o bezpłatną wycenę. Realizujemy zlecenia w Twoim mieście i możesz liczyć na bardzo konkurencyjną cenę oraz rabaty na zakup urządzeń. Na tle konkurencji wyróżnia nas terminowość i profesjonalizm. Sprzedajemy, montujemy i serwisujemy wyłącznie nowoczesny sprzęt renomowanych firm. Napisz lub zadzwoń!

Klimatyzacja do domu Nowa Sól 

Zamawiając montaż klimatyzacji w domu, zyskasz profesjonalne urządzenie dostosowane do potrzeb lokali mieszkalnych. Ten energooszczędny klimatyzator pomoże regulować temperaturę przez cały rok i sprawi, że Twój dom będzie jeszcze bardziej komfortowy. Co więcej, instalacja klimatyzatora poprawi jakość powietrza. Wbudowane filtry usuwają alergeny i inne drobnoustroje. Jeśli chcesz cieszyć się tymi korzyściami, skontaktuj się z profesjonalistami z firmy Cold-Man. Oferujemy montaż i serwis klimatyzacji, a także zniżki na zakup urządzeń dla naszych Klientów.

Klimatyzacja do mieszkania Nowa Sól 

Coraz częściej spotyka się nowe mieszkania wyposażone w klimatyzację. Twoje mieszkanie też może być nowoczesne i komfortowe, nawet jeśli znajduje się w bloku. Klimatyzacja zapewni chłód i komfort w najgorętszych miesiącach roku, a w okresie przejściowym i zimą pomoże ogrzać pomieszczenie. Z pewnością docenisz klimatyzatory oferowane przez firmę Cold-Man. W naszym katalogu znajdują się wyłącznie niezawodne i tanie w utrzymaniu jednostki. Zamów klimatyzację do mieszkania i ciesz się wygodą na co dzień.

klimatyzacja do domu nowa sól
klimatyzacja do mieszkania nowa sól

Klimatyzacja z funkcją grzania Nowa Sól 

Energooszczędny klimatyzator z funkcją grzania pomoże Ci zaoszczędzić na rachunkach za ogrzewanie i zapewni wyjątkowy komfort w okresie przejściowym. Takie urządzenie może szybko podnieść temperaturę w pomieszczeniu o kilka stopni. Nie wymaga składowania opału ani czekania na uruchomienie centralnego ogrzewania i bez przeszkód może działać całą zimę. Klimatyzator z funkcją grzania to doskonały wybór i mądra inwestycja. Zamów bezpłatną wycenę i przekonaj się, ile możesz zyskać.

Klimatyzacja Split Nowa Sól 

Oferowana przez Cold-Man klimatyzacja Split jest bardzo wydajna i energooszczędna. Cechuje się też wysoką jakością wykonania. Montaż klimatyzacji Split jest szybki i prosty, a bardzo często również nie wymagający specjalnych przeróbek. Urządzenia Split sprawdzą się zarówno w mieszkaniach, jak i domach. Niezależnie od okoliczności, doskonale obsłużą powierzchnię mieszkalną i pozwolą utrzymywać zadaną temperaturę przez cały rok. Jeśli chcesz zamówić niezawodną klimatyzację Split, skontaktuj się z nami jak najszybciej.

klimatyzacja nowa sól
klimatyzacja split nowa sól

Co mówią nasi klienci?

Piotr piotr
Piotr piotr
15:47 27 Jun 22
Godny polecenia profesjonalista!!! Bardzo duży problem był z wibracjami jakie przynosiła klima na budynek, pan poradził sobie z tym bardzo dobrze jest cicho i zimno 😁😁 polecam jeszcze raz !
Cebula Cebula
Cebula Cebula
13:36 17 May 22
Mega firma godna polecenia jesteśmy bardzo zadowoleni z zamontowanej klimatyzacji bardzo dziękujemy i polecamy
Artur Gwóźdź
Artur Gwóźdź
12:07 08 May 22
Korzystałem zarówno z instalacji jak i konserwacji klimatyzacji po roku użytkowania. Bardzo profesjonalna firma, punktualna, rzetelna. Jestem bardzo zadowolony i polecam.
Roman Grzyb
Roman Grzyb
18:49 15 Mar 22
Polecam super firmę , założenie i wykonanie instalacji na 6. Estetyczny montaż, Panowie doradzili w doborze, szybki czas realizacji polecam !
Damian Łyłyk
Damian Łyłyk
19:08 05 Feb 22
Jestem bardzo zadowolony z instalacji klimatyzacji w mieszkaniu we Wrocławiu. Firma bardzo solidna, klimatyzacja działa bez zarzutów, skropliny odprowadzane zostały do kanalizacji w łazience na moje życzenie. Polecam firmę Cold-Man głównie za szybkość realizacji, atrakcyjną cenę względem konkurencji i estetykę wykonania.
Zobacz wszystkie opinie
js_loader