Logo Cold-Man
Potrzebujesz klimatyzacji w Szprotawie?

Klimatyzacja Szprotawa

Potrzebuje nowego systemu klimatyzacji lub ogrzewania? A może wiesz, że twój system wentylacyjny wymaga naprawy? Niezależnie od tego, co się dzieje - Cold-Man oferuje coś, czego najprawdopodobniej nie chcesz przegapić.

Skontaktuj się z nami dzisiaj!

Główną specjalizacją naszej firmy Cold-Man jest wysokiej jakości obsługa klientów w zakresie montażu oraz serwisowania systemów i urządzeń klimatyzacyjnych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz wysokie kwalifikacje, a także nowoczesny sprzęt. Atuty te przekładają się na wysoką jakość oraz skuteczność wykonywanych zleceń montażowych i serwisowych. Sprawdź jak dzięki naszej ofercie wejdziesz w posiadanie nowoczesnego wyposażenia umożliwiającego skuteczne obniżanie temperatury w różnych pomieszczeniach w upalnym sezonie letnim.

Najważniejsze informacje

Montaż pompy ciepła Szprotawa

Oczywiście nasza oferta obejmuje nie tylko urządzenia klimatyzacyjne odpowiedzialne za chłodzenie powietrza. Posiadamy również sprzęt przydatny w chłodniejszym okresie. Polecamy między innymi pompy ciepła, które odpowiadają za pozyskiwanie ciepła z wód gruntowych, gruntu oraz powietrza. Energia taka jest wykorzystywana do wspomagania systemu grzewczego budynku, więc dzięki temu rozwiązaniu możliwe jest znaczne zmniejszenie kosztów ogrzewania.

Montaż rekuperacji Szprotawa

Godne polecenia są nie tylko montowane przez nas pompy ciepła. Oferujemy również nowoczesne rekuperatory będące istotnymi elementami systemów wentylacji z odzyskiem ciepła. Takie urządzenia odzyskują ciepło z powietrza odprowadzanego w budynku. Dzięki temu możliwe jest wentylowanie wnętrz i zapewnienie świeżego, zdrowego powietrza bez ryzyka wyziębiania budynku. Mniejsze straty ciepła oznaczają mniejsze koszty ogrzewania. Nasza firma posiada duże doświadczenie w tym zakresie oraz oferuje nowoczesne rozwiązania.

Zamów serwis klimatyzacji Szprotawa

Nasz personel posiada duże doświadczenie i wysokie kwalifikacje. Atuty te przekładają się nie tylko na fachowy montaż klimatyzacji, ale również na ich skuteczną diagnostykę oraz likwidację standardowych i bardziej skomplikowanych usterek. Przekłada się to na sprawne i niezawodne funkcjonowanie sprzętu.

Montaż klimatyzacji Szprotawa

Warto dodać, że oferujemy również fachowy montaż klimatyzacji. Dzięki temu można uniknąć ich kosztownego serwisowania albo poważniejszych napraw. Posiadamy duże doświadczenie w zakresie montażu klimatyzacji. Oferujemy dowóz urządzeń do klienta, schludny montaż i konkurencyjne ceny. Zadzwoń i przekonaj się, że nasza oferta na montaż klimatyzacji będzie najkorzystniejsza.

Co mówią nasi klienci?

Jędrzej

Potrzebna firma do prac związanych z klimatyzacją, 100-150m², Szprotawa

Jestem przekonany, że żaden inny zespół zajmujący się klimatyzacją nie byłby w stanie zainstalować mojego nowego systemu z takim kalibrem wykonania, szczegółowością i starannością, jak w przypadku firmy Cold-Man.

Dawid

Potrzebna firma do prac związanych z klimatyzacją, 100m², Szprotawa

Od początku do końca byłem pod ogromnym wrażeniem W naszym domu zainstalowano 3 jednostki, które zespół wykonał w doskonałym standardzie i przy minimalnym zakłóceniu naszej pracy. Jednostki wewnętrzne zostały idealnie rozmieszczone (doprowadziłoby mnie to do szału, gdyby tak nie było!), a wszystkie rury zostały zainstalowane bardzo starannie. Przez cały czas trwania instalacji zespół informował nas na bieżąco i był bardzo schludny, sprzątając każdego dnia.

Bożena

Potrzebna firma do prac związanych z klimatyzacją, 51-100m², Szprotawa

Cold-Mani byli na czas zarówno na wycenę jak i na instalację. Wycena była dokładna. Instalacja była szybka i łatwa, a oni odkurzali jak szli. Bardzo czysta praca wewnątrz i na zewnątrz.