Logo Cold-Man
Potrzebujesz klimatyzacji w Nowym Miasteczku?

Klimatyzacja Nowe Miasteczko

Potrzebujesz nowego systemu klimatyzacji lub ogrzewania? A może wiesz, że twój system wentylacyjny wymaga naprawy? Niezależnie od tego, co się dzieje - Cold-Man oferuje coś, czego najprawdopodobniej nie chcesz przegapić.

Skontaktuj się z nami dzisiaj!

Chcesz skorzystać z usług profesjonalnej firmy, zajmującej się wentylacją i klimatyzacją? Jeśli mieszkasz w Nowym Miasteczku lub okolicach, do Twojej dyspozycji pozostają fachowcy z Cold-Man. Jesteśmy zespołem specjalistów w swojej branży. Oferujemy sprzedaż najlepszych urządzeń, montaż oraz regularny serwis. Energooszczędna i wydajna klimatyzacja i wentylacja mechaniczna to wiodące trendy w zabudowie jednorodzinnej. Po niektóre rozwiązania sięgają także właściciele mieszkań w bloku. Sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie.

Najważniejsze informacje

Montaż klimatyzacji Nowe Miasteczko

Zapewniamy kompleksowy montaż klimatyzacji w domu lub mieszkaniu. Jeśli chcesz, żeby usługa była wykonana w 100% profesjonalnie, skorzystaj z pomocy Cold-Man. Nasi fachowcy dysponują najlepszymi narzędziami, które pozwalają szybko i sprawnie przeprowadzić montaż. Wszystkie prace wykonujemy rzetelnie, a jednostki wewnętrzne i zewnętrzne instalujemy z dbałością o estetykę pomieszczenia oraz elewacji. Z nami Twoja klimatyzacja domowa będzie rozmieszczona optymalnie, zapewniając komfort cieplny na oczekiwanym poziomie.

Rekuperacja montaż Nowe Miasteczko

Montaż wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła to kolejna usługa, którą świadczymy dla mieszkańców Nowego Miasteczka. Wydajny system, połączony z kanałami nawiewno-wywiewnymi pozwala cieszyć się świeżym i czystym powietrzem przez cały rok. Nasi fachowcy pomogą w wyborze odpowiedniej centrali rekuperacyjnej, a także jej montażu i uruchomieniu. Oferujemy urządzenia, które wyróżniają się doskonałą wydajnością i niskim poborem mocy. Dzięki rekuperacji nie tylko zwiększysz swój komfort życia, ale też zaczniesz płacić niższe rachunki za ogrzewanie.

Serwis Klimatyzacji Nowe Miasteczko

Zadbaj o sprawne funkcjonowanie swojej klimatyzacji i zamów profesjonalny serwis, wykonany przez Cold-Man. Oferujemy odgrzybianie, ozonowanie i nabijanie klimatyzacji. Jeśli urządzenie działa niewłaściwie lub pojawiła się jakaś usterka, nasze serwisant szybko zdiagnozuje przyczynę problemu i ją usunie. W czasie wykonywania zleceń posługujemy się oryginalnymi częściami zamiennymi, które są polecane przez producentów klimatyzatorów. Wieloletnie doświadczenie i mnóstwo wykonanych prac sprawiają, że możemy świadczyć usługi serwisu klimatyzacji na najwyższym poziomie.

Klimatyzacja do domu Nowe Miasteczko

Montaż klimatyzacji do domu lub mieszkania w Nowym Miasteczku to najlepszy sposób na zwiększenie komfortu wszystkich domowników. W naszej ofercie znajdziesz nowoczesne klimatyzatory z funkcją grzania, które stanowią wsparcie dla systemu CO w domu. Co więcej, nie tylko sprzedajemy, ale również montujemy i serwisujemy wybrane przez Ciebie urządzenia. Należą do nich jednostki zewnętrzne i wewnętrzne renomowanych producentów. Jeśli zależy Ci na wysokiej wydajności i nikim poborze prądu, zapytaj naszych doradców o dostępne rozwiązania.

Co mówią nasi klienci?

Krzysztof

Potrzebna firma do prac związanych z klimatyzacją, 100m², Nowe Miasteczko

Obsługa ze strony tej firmy jest doskonała, począwszy od rezerwacji usługi u Patryka po przyjazd techników na miejsce (przepraszam chłopaki, nie pamiętam waszych nazwisk). Serwisanci przybyli na czas, byli uprzejmi, profesjonalni i przyjaźni przez cały czas.

Kamil

Potrzebna firma do prac związanych z klimatyzacją, 250+m², Nowe Miasteczko

Bardzo dobra obsługa 5*. Bardzo proaktywne podejście do zapewniania aktualnych przeglądów i usług. Obsługa klienta jest bardzo profesjonalna przez cały czas 🙂

Jerzy

Potrzebna firma do prac związanych z klimatyzacją, 51-100m², Nowe Miasteczko

Ci ludzie naprawdę wiedzą, co robią - po raz pierwszy od dłuższego czasu spotkałem się z tak dobrą obsługą klienta.