Logo Cold-Man
Potrzebujesz klimatyzacji w Słubicach?

Klimatyzacja Słubice

Potrzebujesz nowego systemu klimatyzacji lub ogrzewania? A może wiesz, że twój system wentylacyjny wymaga naprawy? Niezależnie od tego, co się dzieje - Cold-Man oferuje coś, czego najprawdopodobniej nie chcesz przegapić.

Skontaktuj się z nami dzisiaj!

Jeśli poszukujesz nowoczesnego sprzętu do regulowania temperatury i zapewniania wysokiego komfortu termicznego w sezonie letnim to sprawdź ofertę naszej firmy Cold-Man. Jesteśmy zespołem specjalistów, którzy mogą się pochwalić dużym doświadczeniem w zakresie montażu, serwisu bieżącego i naprawy systemów klimatyzacyjnych wielu różnych marek. Każdemu zapewniamy wysoką jakość usług oraz oferowanego sprzętu.

Najważniejsze informacje

Montaż pompy ciepła Słubice

Klientów ze Słubic obsługujemy również w zakresie montażu pomp ciepła, czyli specjalnych urządzeń wspomagających domowy system grzewczy. Pobierają one ciepło z powietrza, wód gruntowych oraz gruntu, a następnie wykorzystują je do ogrzewania ciepłej wody użytkowej lub domu. W ten sposób możliwe jest znaczne zmniejszenie kosztów ogrzewania. Przekonaj się o tym inwestując w nasze rozwiązania.

Montaż rekuperacji Słubice

Nasza bogata oferta obejmuje również szeroki wybór rekuperatorów, czyli urządzeń będących elementami systemów wentylacji z odzyskiem ciepła. Jak sama nazwa wskazuje, sprzęt taki odzyskuje ciepło z powietrza, które jest odprowadzane z budynku. W ten sposób można również zmniejszyć koszty ogrzewania budynku, ponieważ jest on skutecznie chroniony przed zbyt szybkim wyziębieniem. Bogaty wybór rekuperatorów sprawia, że każdy może znaleźć urządzenia dopasowane do różnych wielkości wnętrz oraz do nawet bardzo rygorystycznych wymagań.

Zamów serwis klimatyzacji Słubice

Nasi pracownicy mogą się pochwalić bardzo dużą wiedzą i dobrymi umiejętnościami w zakresie serwisowania systemów klimatyzacji. Oferujemy nie tylko serwis bieżący takich urządzeń, ale również naprawę standardowych i bardziej skomplikowanych awarii. Korzystamy z nowoczesnego wyposażenia potrzebnego do diagnostyki i usuwania problemów.

Montaż klimatyzacji Słubice

Oferujemy również fachowy montaż systemów klimatyzacyjnych. Dzięki temu sprzęt nie ulegnie awarii podczas montażu, oraz unikamy konieczności częstego czyszczenia, prac serwisowych czy też różnych napraw. Pracujemy czysto i dokładnie. Korzystamy z rusztowania, zwyżki lub podnośnika. Dajemy gwarancję do 5 lat na urządzenie.

Co mówią nasi klienci?

Piotr piotr
Piotr piotr
15:47 27 Jun 22
Godny polecenia profesjonalista!!! Bardzo duży problem był z wibracjami jakie przynosiła klima na budynek, pan poradził sobie z tym bardzo dobrze jest cicho i zimno 😁😁 polecam jeszcze raz !
Cebula Cebula
Cebula Cebula
13:36 17 May 22
Mega firma godna polecenia jesteśmy bardzo zadowoleni z zamontowanej klimatyzacji bardzo dziękujemy i polecamy
Artur Gwóźdź
Artur Gwóźdź
12:07 08 May 22
Korzystałem zarówno z instalacji jak i konserwacji klimatyzacji po roku użytkowania. Bardzo profesjonalna firma, punktualna, rzetelna. Jestem bardzo zadowolony i polecam.
Roman Grzyb
Roman Grzyb
18:49 15 Mar 22
Polecam super firmę , założenie i wykonanie instalacji na 6. Estetyczny montaż, Panowie doradzili w doborze, szybki czas realizacji polecam !
Damian Łyłyk
Damian Łyłyk
19:08 05 Feb 22
Jestem bardzo zadowolony z instalacji klimatyzacji w mieszkaniu we Wrocławiu. Firma bardzo solidna, klimatyzacja działa bez zarzutów, skropliny odprowadzane zostały do kanalizacji w łazience na moje życzenie. Polecam firmę Cold-Man głównie za szybkość realizacji, atrakcyjną cenę względem konkurencji i estetykę wykonania.
Zobacz wszystkie opinie
js_loader