Logo Cold-Man
Potrzebujesz klimatyzacji w Słubicach?

Klimatyzacja Słubice

Potrzebujesz nowego systemu klimatyzacji lub ogrzewania? A może wiesz, że twój system wentylacyjny wymaga naprawy? Niezależnie od tego, co się dzieje - Cold-Man oferuje coś, czego najprawdopodobniej nie chcesz przegapić.

Skontaktuj się z nami dzisiaj!

Jeśli poszukujesz nowoczesnego sprzętu do regulowania temperatury i zapewniania wysokiego komfortu termicznego w sezonie letnim to sprawdź ofertę naszej firmy Cold-Man. Jesteśmy zespołem specjalistów, którzy mogą się pochwalić dużym doświadczeniem w zakresie montażu, serwisu bieżącego i naprawy systemów klimatyzacyjnych wielu różnych marek. Każdemu zapewniamy wysoką jakość usług oraz oferowanego sprzętu.

Najważniejsze informacje

Montaż pompy ciepła Słubice

Klientów ze Słubic obsługujemy również w zakresie montażu pomp ciepła, czyli specjalnych urządzeń wspomagających domowy system grzewczy. Pobierają one ciepło z powietrza, wód gruntowych oraz gruntu, a następnie wykorzystują je do ogrzewania ciepłej wody użytkowej lub domu. W ten sposób możliwe jest znaczne zmniejszenie kosztów ogrzewania. Przekonaj się o tym inwestując w nasze rozwiązania.

Montaż rekuperacji Słubice

Nasza bogata oferta obejmuje również szeroki wybór rekuperatorów, czyli urządzeń będących elementami systemów wentylacji z odzyskiem ciepła. Jak sama nazwa wskazuje, sprzęt taki odzyskuje ciepło z powietrza, które jest odprowadzane z budynku. W ten sposób można również zmniejszyć koszty ogrzewania budynku, ponieważ jest on skutecznie chroniony przed zbyt szybkim wyziębieniem. Bogaty wybór rekuperatorów sprawia, że każdy może znaleźć urządzenia dopasowane do różnych wielkości wnętrz oraz do nawet bardzo rygorystycznych wymagań.

Zamów serwis klimatyzacji Słubice

Nasi pracownicy mogą się pochwalić bardzo dużą wiedzą i dobrymi umiejętnościami w zakresie serwisowania systemów klimatyzacji. Oferujemy nie tylko serwis bieżący takich urządzeń, ale również naprawę standardowych i bardziej skomplikowanych awarii. Korzystamy z nowoczesnego wyposażenia potrzebnego do diagnostyki i usuwania problemów.

Montaż klimatyzacji Słubice

Oferujemy również fachowy montaż systemów klimatyzacyjnych. Dzięki temu sprzęt nie ulegnie awarii podczas montażu, oraz unikamy konieczności częstego czyszczenia, prac serwisowych czy też różnych napraw. Pracujemy czysto i dokładnie. Korzystamy z rusztowania, zwyżki lub podnośnika. Dajemy gwarancję do 5 lat na urządzenie.

Co mówią nasi klienci?

Bartek

Potrzebna firma do prac związanych z klimatyzacją, 50m², Słubice

Instalator pojawił się w określonym terminie na czas. Udało mu się zamontować klimatyzację w ciągu 2 dni. Ogólnie rzecz biorąc świetna robota. Będę korzystał z usług ponownie w przyszłości.

Przemek

Potrzebna firma do prac związanych z klimatyzacją, 150-200m², Słubice

Szybki montaż. Bardzo czysta praca. Gorąco polecam tę firmę.

Henryk

Potrzebna firma do prac związanych z klimatyzacją, 51-100m², Słubice

Świetna, terminowa instalacja klimatyzacji domowej w starym budynku. Dobre rady dotyczące wyboru i umiejscowienia oraz elastyczny zespół instalacyjny, który dobrze poradził sobie z grubymi kamiennymi ścianami.