Logo Cold-Man
Potrzebujesz klimatyzacji w Zielonej Górze?

Klimatyzacja Zielona Góra

Potrzebujesz nowego systemu klimatyzacji lub ogrzewania? A może wiesz, że twój system wentylacyjny wymaga naprawy? Niezależnie od tego, co się dzieje - Cold-Man oferuje coś, czego najprawdopodobniej nie chcesz przegapić.

Skontaktuj się z nami dzisiaj!

Montaż klimatyzacji do niedawna pozostawał przywilejem nielicznych osób, które mogły pozwolić sobie na taki wydatek. Dzisiaj urządzenia tego rodzaju stają się standardem, niezależnie od tego, czy mieszkasz w mieszkaniu czy domu jednorodzinnym. Przekonaj się, że montaż klimatyzacji jest pomysłem najlepszym z możliwych!

Najważniejsze informacje

Montaż pompy ciepła Zielona Góra

Jako firma Cold-Man, świadczymy profesjonalną usługę montażu pompy ciepła na terenie Zielonej Góry. Tego rodzaju urządzenie pozwala na praktyczne schłodzenie domu w okresie letnim, jak również ogrzanie w porze jesienno-zimowej. Oprócz usługi montażu, pomożemy w doborze odpowiedniego urządzenia, a także udzielimy cennych wskazówek dotyczących oszczędności energii i dbania o pompę.

Montaż rekuperacji Zielona Góra

Oprócz pomp ciepła i klimatyzatorów, w ramach naszej działalności świadczymy również usługę sprzedaży i montażu rekuperacji na terenie całej Zielonej Góry. Tzw. wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła oparta jest o ruch powietrza wydzielany przez urządzenie zwane rekuperatorem.
Mechanizm ten pozwala na swobodną wymianę powietrza "zużytego" na czyste i świeże, co zarówno zwiększa temperaturę w mieszkaniu, jak również usuwa drobnoustroje szkodliwe dla zdrowia.

Zamów serwis klimatyzacji Zielona Góra

Klimatyzatory pozostają urządzeniami podatnymi na wszelkiego rodzaju awarie, w przypadku których należy dokonać niezwłocznej naprawy. Jako zespół specjalistów, na terenie Zielonej Góry świadczymy usługę serwisu urządzeń chłodzących, gwarantując tym samym prędką naprawę usterki!

Montaż klimatyzacji Zielona Góra

Zaleca się, aby fachowa firma przeprowadziła montaż klimatyzatora w celu utrzymania gwarancji. Skorzystaj z naszej usługi profesjonalnego montażu urządzenia, wykonywanego przez nas na terenie Zielonej Góry! Dzięki nam nie popełnisz takich błędów jak:
• zanieczyszczenie
• ubytek czynnika chłodniczego
• wyciek wody
• uszkodzenie sprężarki bądź podzespołów elektronicznych
• zanik odpowietrzenia i wilgoć pozostała w układzie chłodniczym

Klimatyzacja Zielona Góra

Jeżeli interesuje Cię doskonale zamontowana, skonfigurowana i uruchomiona klimatyzacja w Zielonej Górze, koniecznie skorzystaj z usług Cold-Man. Nasza firma ma wieloletnie doświadczenie w tej branży. Sprzedajemy, instalujemy i serwisujemy klimatyzatory najlepszych światowych marek. Co więcej, dysponujemy nowoczesnym sprzętem, dzięki czemu każde zlecenie wykonujemy w 100% skutecznie. Wyróżniają nas wysoka jakość świadczonych usług, indywidualne podejście do klienta i atrakcyjne ceny. Współpracując z nami zyskasz klimatyzację, która posłuży Ci przez wiele lat.

Klimatyzacja domowa Zielona Góra

Klimatyzacja domowa pozwala cieszyć się komfortem o każdej porze roku. Gdy nastaje upalne lato, wydajny klimatyzator chłodzi powietrze, a w okresie przejściowym dogrzewa pomieszczenie. Zainstalowane w jednostkach wewnętrznych filtry (min. HEPA) zatrzymują bakterie, wirusy i inne drobnoustroje, dzięki czemu Twoja rodzina jest bezpieczna. Wysokie temperatury panujące latem w Zielonej Górze to jeden z najważniejszych powodów, dla których mieszkańcy instalują klimatyzację w domach i mieszkaniach. Ty również możesz cieszyć się efektywnym chłodzeniem dzięki naszej ofercie.

split zielona góra
montaż klimatyzatora na balkonie

Montaż klimatyzacji Split Zielona Góra

Klimatyzację Split tworzy zestaw składający się z jednostki wewnętrznej oraz agregatu, montowanego na zewnątrz. To doskonały wybór, jeśli chcesz stworzyć komfortowe warunki przebywania w jednym pomieszczeniu. Wysokiej jakości klimatyzator efektywnie chłodzi, co przydaje się szczególnie wtedy, gdy temperatura za oknem rośnie. Z kolei w okresie jesienno-zimowym, klimatyzator Split z funkcją grzania pomoże w uzyskaniu optymalnych warunków. Oferowane przez nas klimatyzatory oczyszczają i filtrują powietrze, co przyczynia się do poprawy zdrowia użytkowników.

Nasi fachowcy montują klimatyzację Split w domach, mieszkaniach (także w bloku) oraz w przestrzeniach komercyjnych. Bez względu na to, czy chcesz zadbać o rodzinę, klientów, pracowników czy kontrahentów, pomożemy Ci dobrać urządzenie o odpowiednich parametrach.

Montaż klimatyzacji Multisplit Zielona Góra

Jeśli szukasz odpowiednich rozwiązań do chłodzenia lub ogrzewania więcej niż jednego pomieszczenia jednocześnie, mamy dla Ciebie montaż klimatyzacji Multi-Split. Zielona Góra to naprawdę duże miasto, ale wyłącznie fachowcy Cold-Man zapewnią Ci wykonanie tej usługi na najwyższym poziomie. Klimatyzatory w układzie Multi-Split to wydajne jednostki, które zapewnią optymalne warunki do wypoczynku lub pracy nawet wtedy, gdy słupek rtęci mocno rośnie. W sezonie przejściowym sprzęt dogrzeje pomieszczenie, a przeć cały rok będzie oczyszczać i filtrować powietrze.

Klimatyzacja Mulit-Split w Zielonej Górze jest wybierana przez właścicieli dużych mieszkań i domów, ale nie tylko. Chętnie sięgają po nią przedsiębiorcy, którzy chcą stworzyć komfortowe warunki w biurze, magazynie, warsztacie, poczekalni lub w innych miejscach. Duża efektywność w połączeniu z energooszczędną technologią pozwoli Ci na stworzenie nowoczesnej klimatyzacji wszędzie, gdzie tego potrzebujesz.

Klimatyzacja Mutli-Split to zestaw kilku jednostek wewnętrznych połączonych z jednym agregatem na zewnątrz. Taki układ pozwoli Ci sterować temperaturą w wielu pomieszczeniach jednocześnie. Pojedynczy agregat zamontowany na elewacji wygląda bardzo estetycznie, a intuicyjny panel zapewnia pozwala mieć pod kontrolą wszystkie parametry nawiewu.

klimatyzator zielona góra
montaż klimatyzacji zielona góra

Klimatyzatory z montażem Zielona Góra

W branży wentylacji i klimatyzacji działamy już od wielu lat, dlatego zdobyliśmy ogromne doświadczenie. Zrealizowaliśmy setki projektów dla klimatyzacji typu Split i Multi-Split, na zlecenie klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców. Dla klientów z Zielonej Góry i okolic przygotowaliśmy ofertę połączoną z profesjonalnym montażem, który przeprowadzi wykwalifikowana ekipa Cold-Man.

Instalacja klimatyzatora to kilkuetapowe zadanie, które realizuje doświadczony personel naszej firmy:

  • Nawiercamy otwory w ścianie, aby poprowadzić kanały dla klimatyzacji
  • Instalujemy jednostki wewnętrzną oraz zewnętrzną (z podnośnika lub rusztowania) zgodnie z planami montażu
  • Wykonujemy instalację freonową pomiędzy agregatem i jednostką wewnętrzną
  • Podłączamy klimatyzator do instalacji elektrycznej
  • Ustawiamy odpływy grawitacyjne dla skroplin
  • Przeprowadzamy próby szczelności układu i wykonujemy w układzie próżnię
  • Uruchamiamy klimatyzację oraz testujemy poprawność jej działania
  • Szkolimy użytkowników, aby poprawnie obsługiwali klimatyzator i maksymalnie wykorzystali jego możliwości

Serwis i naprawa klimatyzacji Zielona Góra

Klientom z Zielonej Góry zapewniamy pełny serwis – zarówno w okresie gwarancyjnym, jak również po nim. Naprawy wykonujemy szybko i sprawnie. Używamy najlepszych metod diagnostycznych. Jeśli doszło do uszkodzenia jakiegoś podzespołu, korzystamy wyłącznie z oryginalnych części zamiennych. Możesz więc być spokojny – nasza usługa to serwis najwyższej jakości.

Ekipę Cold-Man tworzą ludzie, którzy legitymują się wieloletnim stażem. Zrealizowaliśmy już setki zleceń i mamy grono stałych klientów, którzy rekomendują nas innym. Nasi fachowcy mają kwalifikacje potwierdzone odpowiednimi certyfikatami. Stale też poszerzamy wiedzę, żeby zagwarantować najnowsze rozwiązania technologiczne. Stawiamy na rozwój i energooszczędność klimatyzacji. Bez względu na rodzaj zleconych prac serwisowych lub naprawczych, zawsze zachowujemy wszelkie standardy bezpieczeństwa. Nie zwlekaj – skorzystaj z naszej oferty jeszcze dziś.

klimatyzator do domu zielona góra
klimatyzator w mieszkaniu

Co mówią nasi klienci?

Natalia

Potrzebna firma do prac związanych z klimatyzacją, 100-150m², Zielona Góra

Sprawdziłam wiele firm, aby dowiedzieć się, kogo powinnam wybrać do montażu klimatyzacji, zanim natknęłam się na Cold-Man. Już od pierwszego spojrzenia mogłam stwierdzić, że są to ludzie stworzeni do tej pracy i z przyjemnością informuję, że sprawdzili się na medal.

Paweł

Potrzebna firma do prac związanych z klimatyzacją, 101-150m², Zielona Góra

Korzystając wcześniej z Cold-Man poleciłem ich usługi kolegom z pracy i lokalnym przedsiębiorcom, ponieważ ich ceny są konkurencyjne, a usługi doskonałe. Zawsze uważałem, że personel jest profesjonalny i pracowity. Głównym powodem, dla którego korzystam z ich usług jest konieczność serwisowania sprzętu. Odbywa się to w sposób efektywny, co daje mi spokój ducha.

Wiesław

Potrzebna firma do prac związanych z klimatyzacją, 51-100m², Zielona Góra

Od lat mamy świetne relacje biznesowe z firmą Cold-Man, dbają o wszystkie nasze wymagania dotyczące klimatyzacji. Produkt, serwis i cena są wspaniałe! Poleciłbym ich innym firmom!