Logo Cold-Man
Potrzebujesz klimatyzacji w Żarach?

Klimatyzacja Żary

Potrzebuje nowego systemu klimatyzacji lub ogrzewania? A może wiesz, że twój system wentylacyjny wymaga naprawy? Niezależnie od tego, co się dzieje - Cold-Man oferuje coś, czego najprawdopodobniej nie chcesz przegapić.

Skontaktuj się z nami dzisiaj!

Główną specjalizacją naszej firmy Cold-Man jest sprzedaż oraz profesjonalny montaż i serwis urządzeń składających się na systemy klimatyzacyjne. Obsługujemy w tym zakresie klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstwa z miejscowości Żary i okolic. W naszym szerokim asortymencie znajdziesz wysokiej jakości urządzenia odpowiedzialne za skuteczne zmniejszanie temperatury we wnętrzach mieszkalnych i innych. Skorzystaj z naszych usług i przekonaj się o wysokiej funkcjonalności, trwałości i niezawodności rozwiązań montowanych przez naszych fachowców.

Najważniejsze informacje

Montaż pompy ciepła Żary

Oprócz standardowych rozwiązań klimatyzacyjnych, w ofercie naszej firmy znajdziesz wysokiej jakości systemy wspomagania ogrzewania zamontowanego w budynku. W skład tych systemów wchodzą tak zwane pompy ciepła, które pozyskują energię cieplną z wód gruntowych, powietrza albo gruntu. Dzięki takim rozwiązaniom można wykorzystywać odnawialne źródła energii do zwiększania efektywności grzewczej budynku i obniżać w ten sposób koszty związane z ogrzewaniem z wykorzystaniem standardowych źródeł i paliw.

Montaż rekuperacji Żary

Bogata oferta naszej firmy obejmuje również wiele innych rozwiązań i systemów. Do ich grona zaliczają się między innymi rekuperatory. Systemy oparte o takie urządzenia pozwalają na odzysk ciepła z wentylowanego powietrza. Dzięki temu jakość powietrza w budynku jest wysoka, ale nie trzeba martwić się jego wyziębieniem.

Zamów serwis klimatyzacji Żary

Oprócz sprzedaży i montażu różnorodnych urządzeń klimatyzacyjnych oraz grzewczych, nasza oferta obejmuje świadczenie wysokiej jakości usług, takich jak między innymi serwisowanie klimatyzacji. Zajmujemy się bieżącym serwisem oraz wymianą elementów eksploatacyjnych. Oprócz tego bardzo skutecznie diagnozujemy i naprawiamy standardowe oraz bardziej skomplikowane awarie i usterki.

Montaż klimatyzacji Żary

Specjalizujemy się również w fachowym montażu klimatyzacji, pozwalającym na unikaniu różnych awarii. Dzięki naszemu fachowemu montażowi możesz uniknąć częstego serwisowania, czyszczenia, odgrzybiania oraz przeprowadzania poważniejszych napraw.

Co mówią nasi klienci?

Łukasz

Potrzebna firma do prac związanych z klimatyzacją, 250m+², Żary

Od wstępnej wyceny do zakończenia skomplikowanej instalacji, Panowie z Cold-Man byli znakomici. Praca z naszym zapracowanym zespołem w magazynie i środowisku biurowym zawsze była wyzwaniem w „tych czasach”, ale instalacja przebiegała dla nas sprawnie i bezpiecznie oraz została ukończona na czas. Bardzo Polecam.

Andżelika

Potrzebna firma do prac związanych z klimatyzacją, 50-100m², Żary

Ci Panowie zapewniają bardzo szybką i profesjonalną obsługę. Wezwałam ich do zainstalowania systemu klimatyzacji w moim nowym domu, odpowiedzieli na moją prośbę już następnego dnia. Nie mogłabym być bardziej zadowolona z tej firmy. Gorąco ich polecam.... dziękuję wam chłopaki.

Piotrek

Potrzebna firma do prac związanych z klimatyzacją, 51-100m², Żary

Bardzo profesjonalni i kompetentni. Prawdziwy kredyt zaufania dla branży.