Montaż i serwis klimatyzacji, pomp ciepła i rekuperacji na terenie woj. lubuskiego

Poniedziałek-Sobota: 07:00 - 20:00

Pracujemy

biuro@cold-man.pl

Napisz do nas

Zadzwoń: +48 693 853 600

Kontakt telefoniczny

O nas

Poznaj ekspertów Cold-Man

Specjaliści Cold-Man

Zanim jednak przystąpimy do realizacji zlecenia, przybywamy pod wskazany adres (jeżeli jest taka konieczność). Dokonujemy wówczas szacunkowej wyceny oraz prezentujemy zarys koniecznych do wykonania prac. Jest to niezbędne, by całe zadanie przebiegło w możliwie najkrótszym czasie, w sposób najbezpieczniejszy, a efekt dawał satysfakcje zarówno klientowi, co i wykonawcy, czyli nam. Z firmą Cold-Man wieloletnia eksploatacja urządzeń i instalacji to oczywisty gratis dodawany do jakości wykonywanych usług!

Bez względu na powierzone nam zadanie (czy to montaż lub serwis klimatyzacji, rekuperacji albo też innych istotnych w budynku instalacji) staramy się ustalić jak najbardziej szczegółowo jego zakres. Proces ten odbywa się wieloetapowo, a na pierwszy plan wysuwa się fakt, iż zawsze sprawdzamy stan techniczny budynku, by wiedzieć z jakiego typu sytuacją mamy do czynienia. Kolejno określamy wielkość planowanego systemu. Dopiero wówczas następuje wycena montażu instalacji.

693853600

Pracujemy

Poniedziałek- Sobota: 7:00-20:00

Doświadczenie i jakość

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji. Wierzymy w doskonałą jakość wykonania i dobrą obsługę klienta.

ustawienia klimatyzacji
Klimatyzatory
przegląd klimatyzacji
Profesjonalne doradztwo, które pozwala podjąć decyzję

Pragniemy, by nasi klienci czuli, że do czynienia mają z profesjonalistami. W związku z tym bezustannie poszerzamy nasze kompetencje; między innymi posiadamy certyfikat do montażu urządzeń klimatyzacyjnych, chłodniczych i pomp ciepła. Rzecz jasna posiadamy wszelkie niezbędne narzędzia oraz urządzenia i pozostałe elementy. Ze względu na szacunek do osoby, która zleciła nam prace, każdorazowo informujemy o ewentualnych zmianach w koncepcji (niejednokrotnie wynikających z bieżącego etapu realizacji).

Niech wisienką na torcie będą atrakcyjne ceny urządzeń – zdecydowanie konkurencyjne dla innych obecnych na rynku. Kompleksowa wycena i fachowe doradztwo to dewiza, którą posługujemy się przyjmując zlecenie. Zależy nam na tym, by klient czuł się traktowany w sposób uczciwy i dlatego chętnie doradzamy, odpowiadamy na pytania i nigdy nie proponujemy zbędnych lub nietrafnych rozwiązań. Cold-Man to ekipa, która idzie z duchem czasu i dlatego wysokiej klasy urządzenia montowane w sposób perfekcyjny i przy wykorzystaniu najnowszych technologii to nasza codzienność.