Montaż i serwis klimatyzacji, pomp ciepła i rekuperacji na terenie woj. lubuskiego

Poniedziałek-Sobota: 07:00 - 20:00

Pracujemy

biuro@cold-man.pl

Napisz do nas

Zadzwoń: +48 693 853 600

Kontakt telefoniczny

Klimatyzatory przypodłogowe i podsufitowe

Klimatyzatory przypodłogowe i podsufitowe

Inwestycja w klimatyzator domowy na przestrzeni ostatnich lat znacznie zwiększyła swoją popularność. Urządzenie tego rodzaju, oprócz komfortu termicznego gwarantuje również oczyszczenie powietrza, co pozytywnie wpływa na samopoczucie domowników. Poznaj klimatyzatory przypodłogowe i podsufitowe dostępne w naszym asortymencie!

Przypodłogowy klimatyzator Haier

Klimatyzatory przypodłogowe - charakterystyka

Przypodłogowe urządzenia chłodnicze przez wielu uznawane są maszyny chłodzące o największej ilości zalet. Jedną z nich niewątpliwie jest możliwość swobodnego miejsca montażu klimatyzatora, bez konieczności doprowadzania przewodów. Klimatyzacja tego rodzaju składa się z zarówno jednostki zewnętrznej, jak również wewnętrznej. Ponad to, urządzenia dostępne w naszym sklepie internetowym wyróżniają się cichą i ergonomiczną pracą, docenianą szczególnie w godzinach nocnych.

Klimatyzatory podsufitowe - charakterystyka

W przypadku klimatyzatorów podsufitowych, prezentujemy urządzenia nastawione na aspekty takie jak cicha praca i łatwe utrzymanie czystości. Warto postawić na ten typ maszyny, szczególnie ze względu na równomierną dystrybucję powietrza w wyznaczone strony. Ponad to, klimatyzacja podsufitowa niweluje problem związany z wydmuchiwaniem chłodnego powietrza w strefie przebywania domowników, co dodatkowo przemawia za jej zakupem.

Który rodzaj klimatyzatora wybrać?

W przypadku niewielkich pomieszczeń o gabarytach od 30 do 35 metrów kwadratowych, najlepszym rozwiązaniem będzie z pewnością klimatyzacja przypodłogowa. Z tego względu, ten typ urządzeń nierzadko spotykany będzie w domu, biurze, lokalu bądź restauracjach. Na klimatyzator przypodłogowy warto również postawić w przypadku, w którym domownikom zależy na niezakłóconej aranżacji wnętrza.
Jako Cold Man, gwarantujemy sprzedaż i serwis klimatyzatorów przypodłogowych i podsufitowych spełniające najwyższe standardy rynkowe. Nasz zespół specjalistów dokonuje regularnego sprawdzania wszystkich egzemplarzy, celem dostarczenia produktów wyłącznie najwyższej jakości!