Montaż i serwis klimatyzacji, pomp ciepła i rekuperacji na terenie woj. lubuskiego

Poniedziałek-Sobota: 07:00 - 20:00

Pracujemy

biuro@cold-man.pl

Napisz do nas

Zadzwoń: +48 693 853 600

Kontakt telefoniczny

Klimatyzatory

Klimatyzator multisplit

Klimatyzacja multisplit

Klimatyzatory Multi-Split umożliwiają ogrzewanie i chłodzenie kilku pomieszczeń za pomocą jednej jednostki zewnętrznej. Każda jednostka wewnętrzna pozostaje indywidualnie regulowana, aby zapewnić komfort w każdym pomieszczeniu.

Sprawdź
air-conditioner-4

Klimatyzacja split

Jednostka wewnętrzna montowana jest na jednej ze ścian pomieszczenia, rozwiązując problem braku dostępnej przestrzeni przy możliwie najniższych kosztach instalacji. Klimatyzatory ścienne mają możliwość lepszego klimatyzowania przestrzeni w porównaniu do modeli, które są ustawiane na podłodze.

Sprawdź
przenośny klimatyzator Haier

Klimatyzacja przenośna

Wakacje to czas wysokich temperatur i upałów. Aby zwiększyć komfort i wygodę, warto zdecydować się na zakup klimatyzatorów przenośnych. Jest to bardzo praktyczne urządzenie, które można zastosować w wielu sytuacjach. Warto zapoznać się z najważniejszymi informacjami na jego temat.

Sprawdź
Kanałowy klimatyzator

Klimatyzacja kanałowa

Klimatyzatory kanałowe to jeden z wielu systemów klimatyzacji. Jest bardzo popularny i wydajny. Jak sama nazwa podpowiada stanowi połączenie wielu kanałów, którymi rozprowadzane jest powietrze po całym budynku.

Sprawdź
Przypodłogowy klimatyzator Haier

Klimatyzatory przypodłogowe i podsufitowe

Jednostki podsufitowe i przypodłogowe z powodzeniem można dyskretnie umieścić pod stropem lub nad podłogą. Idealnie sprawdzają się w biurach, salach konferencyjnych i restauracjach, gdzie wymagany jest bardzo niski poziom hałasu.

Sprwadź