Montaż i serwis klimatyzacji, pomp ciepła i rekuperacji na terenie woj. lubuskiego

Poniedziałek-Sobota: 07:00 - 20:00

Pracujemy

biuro@cold-man.pl

Napisz do nas

Zadzwoń: +48 693 853 600

Kontakt telefoniczny

Klimatyzacja Haier

Klimatyzacja Haier - Nowoczesne systemy klimatyzacji

Haier to znana marka i świetna firma, powszechnie uznawana za jednego z liderów tej branży. Klimatyzatory Haier są energooszczędne i wydajne, działają przez wiele godzin, pracują cicho i są naprawdę skuteczne. Są bezawaryjne, a regularne ich czyszczenie przedłuża żywotność takich maszyn. W sprzedaży oferowane są klimatyzatory różnego rodzaju, na przykład podsufitowe, kasetonowe czy ścienne. Sprawne działanie takich urządzeń gwarantują wysokiej klasy filtry powietrza. Najważniejszą cechą klimatyzatorów Haier jest to, że nie generują wysokich kosztów bieżącej eksploatacji.

logo haier

Urządzenia split i multi-split

klimatyzatory haier

W sprzedaży oferowane są urządzenia split oraz multi-split. Klimatyzatory Haier są odpowiednie do stosowania w biurach, domach oraz mieszkaniach. Sprzęt posiada dwie funkcje – w lecie świetnie chłodzi pomieszczenia, a w zimie umożliwia ich dogrzewanie i zapewnienie wysokiego komfortu codziennego mieszkania. Niedrogi klimatyzator to jedno z najlepszych rozwiązań do każdego mieszkania czy domu. Filtry mają znaczenie dla osób cierpiących na różnorodne alergie wziewne, eliminują pyłki i pozwalają dobrze oddychać. Dzięki ich stosowaniu alergicy nie mają problemów z puchnącymi powiekami czy oddychaniem.

Czyste i chłodne powietrze pozwala doskonale przetrwać bardzo upalną porę roku. Serie Split, Multi Split oraz MRV to nowoczesne urządzenia najwyższej jakości, rekomendowane najbardziej wymagającym nawet klientom. Zakup takich urządzeń jest doskonałym wyborem konsumenckim. Mieszkanie w nadmiernie nagrzanych pomieszczeniach jest bardzo uciążliwe oraz męczące. Przeglądy urządzeń należy przeprowadzić dwa razy w roku. Użytkowanie takich urządzeń jest bezproblemowe, łatwe, a cicha praca klimatyzatorów gwarantuje najwyższą jakość.

Klimatyzację można włączyć na dowolnie długi czas – godzinę, dwie lub cały dzień. Klient samodzielnie dobiera optymalną temperaturę i może mieszkać w dużym komforcie, który przekłada się na pełne zadowolenie.