Montaż i serwis klimatyzacji, pomp ciepła i rekuperacji na terenie woj. lubuskiego

Poniedziałek-Sobota: 07:00 - 20:00

Pracujemy

biuro@cold-man.pl

Napisz do nas

Zadzwoń: +48 693 853 600

Kontakt telefoniczny

Klimatyzacja Rotenso

Klimatyzacja Rotenso - Magiczny świat klimatyzacji

Klimatyzacja Rotenso jest świetnym rozwiązaniem do wielu domów i mieszkań. Urządzenia są energooszczędne i wykorzystują ekologiczny czynnik chłodniczy R32, co minimalizuje wpływ na środowisko naturalne. Klimatyzatory Rotenso zapewniają jednocześnie klimatyzację, kontrolę wilgotności i ogrzewanie domu, odgrywając wielofunkcyjną rolę. Oferta obejmuje urządzenia typu split i multi split, co pozwala na korzystanie z klimatyzacji w różnych pomieszczeniach, takich jak mieszkania, biura i domy. W obliczu zmieniającego się klimatu klimatyzacja staje się coraz bardziej niezbędnym rozwiązaniem.

logo rotenso

Wydajne systemy RVF

klimatyzator rotenso

System RVF od marki Rotenso służy do kontrolowania temperatury w dużych budynkach, takich jak biura, centra użyteczności publicznej, szpitale, magazyny itp. Pozwala na tworzenie zaawansowanych systemów klimatyzacyjnych z inteligentnym sterowaniem za pomocą sterowników lokalnych i centralnych. RVF umożliwia również łączenie się z systemami BMS poprzez specjalne bramki. W zależności od potrzeb, takich jak chłodzenie lub grzanie, system może być wyposażony w agregaty dwu- lub trójrurowe, z możliwością odzysku ciepła i skrzyniami odzysku ciepła.

Systemy uzupełniające, dobre dla efektywności pracy

Klimatyzatory Rotenso to urządzenia wysokiej jakości, wyposażone w nowoczesne systemy technologiczne, takie jak silniki DC Sky, DC Inverter, czy inteligentne systemy nawiewu eMoto. Dzięki zastosowaniu systemów inteligentnego nawiewu, urządzenia cechują się super cichą pracą i funkcją turbo. Dodatkowo, klimatyzatory Rotenso są wyposażone w filtry powietrza, których jakość jest bardzo wysoka. Marka ta oferuje także oczyszczacze powietrza, które doskonale wpisują się w design urządzeń. Urządzenie posiada także funkcję sygnalizacji wycieku freonu oraz programator czasowy, a także dwustronne odprowadzenie skroplin oraz automatyczną żaluzję zabezpieczającą. Zakup klimatyzatora Rotenso to dobra inwestycja na wiele lat, warto więc zadbać o to, aby wybór był odpowiedni i nie oszczędzać na jakości.