Montaż i serwis klimatyzacji, pomp ciepła i rekuperacji na terenie woj. lubuskiego

Poniedziałek-Sobota: 07:00 - 20:00

Pracujemy

biuro@cold-man.pl

Napisz do nas

Zadzwoń: 693 853 600

Kontakt telefoniczny

Klimatyzacja Rotenso

Klimatyzacja Rotenso - Magiczny świat klimatyzacji

Klimatyzacja Rotenso jest świetnym rozwiązaniem do wielu domów oraz mieszkań. Klimatyzatory Rotenso są energooszczędne, posiadają ekologiczny czynnik chłodniczy R32, który sprawia, że efekt cieplarniany nie jest zbyt znaczący, a środowisko naturalne nie cierpi na takim działaniu. Klimatyzowanie, wentylowanie oraz ogrzewanie domu są zapewnione dzięki takim urządzeniom. Klimatyzatory ogrzewają dom w zimie oraz chłodzą go w lecie, pełniąc dwojaką rolę. Oferowane są urządzenia typu split oraz multi split. Jest to znakomita klimatyzacja pokojowa. Można korzystać z niej wszędzie: w małych mieszkaniach, biurach oraz domach. Klimat się zmienia, a klimatyzacja jest naprawdę koniecznym rozwiązaniem w wielu sytuacjach.

logo rotenso

Wydajne systemy RVF

klimatyzator rotenso

Systemy RVF bardzo dobrze sprawdzają się w klimatyzatorach małych i dużych. Zostały one wyposażone w wysokiej klasy filtry powietrza. Ich jakość jest naprawdę wysoka, a niejeden klient może liczyć zawsze na to, co najważniejsze. Marka to nie tylko klimatyzatory, ale także oczyszczacze powietrza. Rotenso to dobra marka, a wysoka jakość działania połączona jest z efektownym wyglądem takich urządzeń. Urządzenia wyposażone są w systemy nowoczesnej technologii, czyli silniki DC Sky, DC Inverter. Systemy inteligentnego nawiewu doskonale się sprawdzają i są naprawdę dobrej klasy. Stosowane są systemy kontroli nawiewu eMoto. Atutami są tryby super cichy eMoto lub tryb turbo eMoto. Można spokojnie skorzystać z tego, co porządne, dające dobrą jakość w przyzwoitej cenie.

Systemy uzupełniające, dobre dla efektywności pracy

Urządzenie posiada sygnalizację wycieku freonu oraz możliwość uruchomienia awaryjnego. Programator czasowy to doskonałe udogodnienie, pozwalające efektywnie korzystać z takich rozwiązań. Dwustronne odprowadzenie skroplin sprawdza się doskonale. Automatyczna żaluzja ma walor ochronny. Funkcja snu również spełnia się znakomicie. Zakup porządnego klimatyzatora jest inwestycją na co najmniej kilka lat. Warto o tym pamiętać i nie oszczędzać na takim zakupie.