Montaż i serwis klimatyzacji, pomp ciepła i rekuperacji na terenie woj. lubuskiego

Poniedziałek-Sobota: 07:00 - 20:00

Pracujemy

biuro@cold-man.pl

Napisz do nas

Zadzwoń: +48 693 853 600

Kontakt telefoniczny

Klimatyzacja Daikin

Klimatyzacja Daikin - Elastyczne konfiguracje sprawdzają się w każdym domu

Klimatyzatory Daikin to bardzo nowoczesne i zaawansowane technologicznie urządzenia. Konstrukcyjnie są to ekologiczne pompy ciepła typu powietrze-powietrze o bardzo wysokiej efektywności energetycznej. Wykorzystują odnawialne źródła energii i są bezpieczne dla środowiska. Chłodzą i grzeją, zapewniają więc idealny komfort cieplny zarówno w zimie, jak i w lecie.

Logo Daikin

Klimatyzatory firmy Daikin - podstawowe informacje

Klimatyzatory Daikin

Klimatyzatory firmy Daikin charakteryzują się wysoką sprawnością energetyczną dzięki technologii inwerterowej. Dobiera ona parametry pracy klimatyzatora tak, aby pracował on nieprzerwanie, zużywając minimalną ilość energii. Dzięki temu jednostka jest cicha i łatwa w obsłudze, a klasa efektywności A+++ gwarantuje niskie koszty eksploatacyjne.

Elastyczne rozwiązania

Klimatyzatory firmy Daikin cechuje ogromna łatwość instalacji. Montaż klimatyzatora można przeprowadzić na etapie budowy domu, jak również podczas remontu. Bez problemu można nimi zastąpić dotychczasowe instalacje ogrzewania elektrycznego.
Klimatyzatory Daikin można dobrać tak, by obsługiwały jedno pomieszczenie albo stworzyć system dla całego budynku. W zależności od potrzeb można wybrać system split lub multi-split. Składa się on z jednej jednostki zewnętrznej, do której można podłączyć do pięciu jednostek wewnętrznych. System ogrzewa i chłodzi pięć niezależnych pomieszczeń, ale temperatura w każdym z nich może być regulowana indywidualnie.

Nowoczesne i estetyczne modele klimatyzatorów dla domu i biura

Klimatyzatory Daikin są bezawaryjne i sprawdzają się zarówno w domu, jak i w biurze. Co ważne, klimatyzator Daikin może być jedynym źródłem ciepła. System Cold Region specjalnie przystosowany do chłodniejszego klimatu zapewnia komfort cieplny nawet przy temperaturze -25 ºC.
Jednostki Daikin są doskonale zaprojektowane. Zapewniają czyste i świeże powietrze oraz żądaną temperaturę w pomieszczeniu. Wzornictwo jest proste i eleganckie. Klimatyzatory są po prostu oszałamiające. Poszukaj modelu Stylish w kolorze białym, srebrnym, czarnym i z drewna egzotycznego oraz Daikin Emura w matowej bieli i srebrze. A rozwiązanie premium Ururu Sarara zadowoli najbardziej wymagających klientów.