Montaż i serwis klimatyzacji, pomp ciepła i rekuperacji na terenie woj. lubuskiego

Poniedziałek-Sobota: 07:00 - 20:00

Pracujemy

biuro@cold-man.pl

Napisz do nas

Zadzwoń: +48 693 853 600

Kontakt telefoniczny

Klimatyzacja Samsung

Klimatyzacja Samsung - Pełny Komfort Klimatyczny

Południowokoreańska grupa Samsung od lat zajmuje się produkcja klimatyzatorów wysokiej klasy, popularyzując tym samym dbanie o jakość powietrza w budynkach mieszkalnych. Nowe generacje urządzeń lidera na rynku elektronicznym odznaczają się zwiększoną efektywnością, z zachowaniem minimalnego zużycia energii. Poznaj klimatyzację Samsung dostępną w naszym asortymencie!

Logo Samsung

Podstawowa charakterystyka

Samsung klimatyzator split

Firma Samsung w ramach swojej działalności produkuje wersje ścienne, sufitowe, podłogowe i zewnętrzne, zachowując najwyższe standardy na rynku urządzeń elektronicznych. Klimatyzatory wspomnianej grupy odznaczają się przede wszystkim zwiększonym zasięgiem strugi powietrza, kierując ją w głąb pomieszczenia. Zabieg tego rodzaju zapobiega przed niską temperaturą w dolnych partiach, co gwarantuje należyty komfort w całym mieszkaniu.

Klimatyzatory Samsung dostępne w naszej ofercie wyróżniają się wydajnymi filtrami powietrza, zapewniając tym samym kilkustopniowe oczyszczanie. Urządzenia omawianej grupy mają potwierdzone działanie antybakteryjne, przeciwwirusowe i przeciwgrzybicze, zatrzymując wszelkie drobnoustroje niekorzystne dla organizmu człowieka. Dodatkowym czynnikiem jest emisja aktywnych cząsteczek wodoru i tlenu, neutralizujących pozostałe w powietrzu patogeny i wolne rodniki.
Klimatyzacja grupy Samsung wyróżnia się doskonałym stosunkiem efektywnej pracy i intuicyjnej obsługi. Urządzenia te sprawdzą się zarówno w biurach, jak również tradycyjnych pomieszczeniach mieszkalnych. Komfort pracy zapewniają również funkcje takie jak:
• sterowanie przez Wi-Fi
• dwustopniowe chłodzenie
• szereg trybów klimatyzatora

Klimatyzatory Samsung przyjazne dla środowiska

Na równi ze zwiększoną efektywnością klimatyzacji, grupa Samsung stawia szczególny nacisk na ochronę środowiska naturalnego. Z tego względu produkowane urządzenia wyposażane są w ekologiczny czynnik r410a, chroniący warstwę ozonową Planety. Warto również wspomnieć o klasie energetycznej A, a także znaku ENERGY STAR w Stanach Zjednoczonych, co świadczy o wyjątkowej trosce firmy o klimat.