Montaż i serwis klimatyzacji, pomp ciepła i rekuperacji na terenie woj. lubuskiego

Poniedziałek-Sobota: 07:00 - 20:00

Pracujemy

biuro@cold-man.pl

Napisz do nas

Zadzwoń: +48 693 853 600

Kontakt telefoniczny

Klimatyzatory multisplit

Klimatyzacja multisplit

Zwiększająca się rokrocznie popularność klimatyzacji bezpośrednio oddziałuje na jakość powietrza w mieszkaniach Polaków. Rozważając montaż klimatyzacji w większym budynku mieszkalnym warto zwrócić uwagę na podłączenie zestawu kilku maszyn, podłączonych do jednej jednostki zewnętrznej. Poznaj klimatyzację multisplit, dostępną w szerokim asortymencie naszego sklepu internetowego!

Zastanawiasz się którą klimatyzację wybrać? Przeczytaj: https://cold-man.pl/split-czy-multisplit/

Klimatyzator multisplit

Podstawowa charakterystyka

Klimatyzacja multisplit stanowi doskonałą alternatywę dla centralnego systemu, w przypadku której na pojedynczą jednostkę zewnętrzną przypada od 2-5 sztuk w budynku mieszkalnym. Zwiększony komfort użytkowania oparty jest w głównej mierze na możliwości swobodnego dostosowania pracy urządzeń, w zależności od indywidualnych preferencji domowników.
W przypadku wszelkich urządzeń typu multisplit dostępnych w naszej ofercie, zsumowana moc jednostek wewnętrznych stanowi od 50 do 130% mocy chłodniczej maszyny zewnętrznej.

Zalety urządzenia multisplit

Niewątpliwie jedną z największych zalet klimatyzacji multisplit, jest niewielki rozmiar jednostki zewnętrznej, z zachowaniem należytych parametrów technicznych. Niesie to ze sobą znaczne korzyści dla użytkowników, ze względu na możliwość znacznego zaoszczędzenia miejsca.
Klimatyzacja multisplit to doskonałe rozwiązanie w przypadku domów, mieszkań bądź biur o zwiększonej powierzchni. System tego rodzaju pozwala na swobodne chłodzenie szeregu pomieszczeń niezależnie od siebie, z indywidualnym dostosowaniem preferowanej temperatury.
Urządzenia typu multisplit to również zmniejszona integracja w samą konstrukcję budynku, zarówno ze względu na brak konieczności prowadzenia kanałów do przesyłu powietrza, jak również na zamianę kratek nawiewnych na jednostki wewnętrzne.

Split czy multisplit - co wybrać?

W przypadku konieczności chłodzenia całego budynku o zwiększonych gabarytach bądź większej ilości pomieszczeń, warto postawić na technologię multisplit. System mutlisplit będzie doskonałym rozwiązaniem w przypadku wielozadaniowej klimatyzacji, mającej na celu również filtrację i oczyszczanie powietrza.

Firma Cold-Man oferuje klientom pełny serwis klimatyzacji multisplit w konkurencyjnych cenach rynkowych. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać fachową wycenę.