Montaż i serwis klimatyzacji, pomp ciepła i rekuperacji na terenie woj. lubuskiego

Poniedziałek-Sobota: 07:00 - 20:00

Pracujemy

biuro@cold-man.pl

Napisz do nas

Zadzwoń: +48 693 853 600

Kontakt telefoniczny

Producenci

logo rotenso

Klimatyzacja Rotenso

Klimatyzacja Rotenso jest świetnym rozwiązaniem do wielu domów oraz mieszkań. Klimatyzatory Rotenso są energooszczędne, posiadają ekologiczny czynnik chłodniczy R32.

Zobacz więcej...
logo kaisai

Klimatyzacja Kaisai

Dzięki stosowaniu technologii inwerterowej oszczędność prądu jest gwarantowana. Klienci doceniają to, co naprawdę dobre, a najlepsza jakość przekłada się na ich pełne zadowolenie.

Zobacz więcej...
Logo Klimatyzacji mitsubishi

Klimatyzacja Mitsubishi

Klimatyzatory sprawdzonych producentów, jak np. Mitsubishi zapewniają spójną pracę instalacji i jej wysoką trwałość.

Zobacz więcej...
Logo Daikin

Klimatyzacja Daikin

Klimatyzatory firmy Daikin cechuje ogromna łatwość instalacji. Można je montować na etapie budowy domu, jak również podczas remontu.

Zobacz więcej...
Logo lg

Klimatyzacja LG

Firma LG oferuje bardzo szeroki wybór klimatyzatorów, dzięki którym można się cieszyć optymalną temperaturą o każdej porze dnia i nocy. Warto zapoznać się z najważniejszymi informacjami na ten temat.

Zobacz więcej...
Logo Samsung

Klimatyzacja Samsung

Południowokoreańska grupa Samsung od lat zajmuje się produkcja klimatyzatorów wysokiej klasy, popularyzując tym samym dbanie o jakość powietrza w budynkach mieszkalnych.

Zobacz więcej...
logo haier

Klimatyzacja Haier

Haier to znana marka i świetna firma, powszechnie uznawana za jednego z liderów tej branży. Klimatyzatory Haier są energooszczędne i wydajne, działają przez wiele godzin, pracują cicho i są naprawdę skuteczne.

Zobacz więcej...
gree logo

Klimatyzacja Gree

Klimatyzatory Gree to świetnej jakości urządzenia renomowanego producenta, z ponad 30 letnim doświadczeniem na rynku. Do ich budowy wykorzystywane są najnowsze technologie.

Zobacz więcej...