Montaż i serwis klimatyzacji, pomp ciepła i rekuperacji na terenie woj. lubuskiego

Poniedziałek-Sobota: 07:00 - 20:00

Pracujemy

biuro@cold-man.pl

Napisz do nas

Zadzwoń: +48 693 853 600

Kontakt telefoniczny

Klimatyzacja Kaisai

Klimatyzacja Kaisai - Klimatyzatory dla każdego wnętrza

Dzięki zastosowaniu specjalistycznej filtracji, klimatyzator nie tylko chłodzi i grzeje, ale również skutecznie oczyszcza powietrze. Filtr zimnokatalityczny usuwa związki chemiczne takie jak: tlenek węgla, siarkowodór, amoniak, benzen i formaldehyd. Zastosowanie tej nowoczesnej funkcji pozwala na skuteczną eliminację mikroorganizmów znajdujących się w klimatyzowanym pomieszczeniu. Powietrze podgrzewane jest w wymienniku wewnętrznym do temperatury 56˚C, co powoduje zniszczenie organicznych struktur DNA i RNA bakterii i wirusów.

logo kaisai

Inwerterowa technologia zapewnia oszczędność prądu

klimatyzator kaisai

Stosowanie technologii inwerterowej gwarantuje oszczędność prądu. Oszczędność w zużyciu prądu może dochodzić nawet do 80%. Centralnym elementem klimatyzatora inwerterowego, podobnie jak w innych urządzeniach tego typu, jest sprężarka, która reguluje pracę urządzenia. Działa ona jednak inaczej niż jej mniej zaawansowani technicznie poprzednicy. Sprawnie dostosowuje swoją moc i wydajność do warunków termicznych panujących w pomieszczeniu.

Dla wymagających klientów

Klimatyzatory Kaisai należą do światowej czołówki. Wybór takich urządzeń przekłada się na pełne zadowolenie klientów. Energooszczędność, płynna praca, brak skoków temperatury, wysoka wydajność i komfort to czynniki, które przemawiają za klimatyzatorami Kaisai. Jedyną niedogodnością może być ich stosunkowo wysoka cena, ale wydajność i żywotność urządzenia równoważą ten wydatek.