Montaż i serwis klimatyzacji, pomp ciepła i rekuperacji na terenie woj. lubuskiego

Poniedziałek-Sobota: 07:00 - 20:00

Pracujemy

biuro@cold-man.pl

Napisz do nas

Zadzwoń: +48 693 853 600

Kontakt telefoniczny

Klimatyzacja Gree

Klimatyzacja Gree - Nowoczesny design i ekologiczne rozwiązania

Klimatyzatory Gree to świetnej jakości urządzenia renomowanego producenta, z ponad 30 letnim doświadczeniem na rynku. Do ich budowy wykorzystywane są najnowsze technologie. Firma posiada 30 tys. patentów technologicznych, dzięki którym stała się bezawaryjną marką polecaną przez zadowolonych klientów. Wszystkie produkty z oferty firmy Gree, posiadają polski Atest Higieniczny PZH-Państwowego Zakładu Higieny. Jest on potwierdzeniem, że produkty Gree są bezpiecznymi, przyjaznymi dla warstwy ozonowej i środowiska, urządzeniami wysokiej klasy.

gree logo

Firma Gree w swojej ofercie posiada klimatyzację do mieszkania oraz dla przestrzeni komercyjnych i usługowych. Mieszkanie, biuro, lokal gastronomiczny – każda z tych przestrzeni znajdzie produkt dostosowany do swoich potrzeb. Wszystkie modele posiadają funkcję grzania i chłodzenia powietrza, pracując przy tym cicho i bezawaryjnie.

W mieszkaniach i pokojach sprawdzą się klimatyzatory ścienne, przenośne i kanałowe.

klimatyzacja w mieszkaniu

Klimatyzatory ścienne, podobnie jak wszystkie produkty marki, pracują cicho i wydajnie. Wbudowane kontrolery nawiewu usprawniają przepływ powietrza w pomieszczeniu. Dzięki funkcji chłodzenia i ogrzewania, produkty mają zastosowanie całoroczne. Latem sprawdzi się system chodzenia, zimą mogą stanowić dodatkowe źródło ogrzewania.
Mobilne klimatyzatory pokojowe, to rozwiązanie dla pojedynczych pomieszczeń, w których nie ma możliwości zainstalowania urządzeń stacjonarnych typu split. Użyta technologia zapewnia dokładne rozprowadzanie powietrza w całym pomieszczeniu.

Dzięki niewielkim gabarytom i łatwemu przenoszeniu (modele posiadają kółka do przesuwania), spełnią swoje zadanie nawet w wąskich korytarzach, czy niskich pomieszczeniach ze skosami.
Klimatyzatory typu konsola sprawdzą się u osób, u których montaż podsufitowy, czy na ścienny nie wchodzi w grę. Konsole można zamontować przy podłodze. Gabarytami i wyglądem przypominają kaloryfer. Wielostopniowa regulacja nawiewu szybko i sprawnie rozprowadzi zimne i ciepłe powietrze w pomieszczeniu.

Optymalne rozwiązania dla biur i dużych przestrzeni komercyjnych

Klimatyzatory przypodłogowo-sufitowe, to optymalne rozwiązanie dla lokali gastronomicznych, biur, pomieszczeń komercyjnych i hoteli. Miejsce instalacji urządzenia jest dowolne, podyktowane ilością wolnej przestrzeni instalacyjnej. Montaż jest możliwy zarówno przy ścianie, jak i przy suficie. Obsługę ułatwia sterownik ścienny i pilot.

Klimatyzatory kasetonowe, to urządzenia przeznaczone do zainstalowania w pomieszczeniach z sufitem podwieszanym. Sprawdzą się jako systemy wentylacyjne do biur, sklepów, sal konferencyjnych i nowoczesnych apartamentów.

Klimatyzatory kanałowe, produkty zaprojektowane z myślą o niewidocznym systemie wentylacyjnym. Nadają się do każdego rodzaju pomieszczeń. Osprzęt klimatyzacyjny schowany jest pod sufitem, dzięki czemu jedynym widocznym elementem jest sufitowa kratka wentylacyjna.