Montaż i serwis klimatyzacji, pomp ciepła i rekuperacji na terenie woj. lubuskiego

Poniedziałek-Sobota: 07:00 - 20:00

Pracujemy

biuro@cold-man.pl

Napisz do nas

Zadzwoń: +48 693 853 600

Kontakt telefoniczny

Rotenso Revio X

rotenso revio x

Rotenso Revio X

Dostępna w 5 wersjach:

  • 2.7 kW do pow. 20-30m2
  • 3.5 kW do pow. 30-40m2
  • 5.3 kW do pow. 40-60m2
  • 7.3 kW do pow. 70-90m2

Klasa energetyczna w chłodzeniu: A+++

Klasa energetyczna w grzaniu: A++

Interesuje Cię klimatyzator Rotenso Revio X?

Potrzebujesz porady eksperta?

Rotenso REVIO - klimatyzator klasy Premium dla wymagających

Rotenso REVIO to jeden z najnowszych modeli klimatyzatorów ściennych klasy Premium, oferowany przez cenionego producenta klimatyzacji. Model ten charakteryzuje się nie tylko wysoką wydajnością, ale także doskonałą energooszczędnością, zyskując najwyższą klasę A+++ w zakresie chłodzenia.

Jednym z najważniejszych atutów klimatyzatora REVIO jest jego zdolność do pracy w trybie całorocznym, zarówno w chłodzeniu, jak i w ogrzewaniu. W dodatku, dzięki wysokiemu współczynnikowi SEER: 8,6 i SCOP: 4,6, model ten efektywnie działa również w trudnych warunkach pogodowych, zapewniając maksymalny komfort termiczny w każdych warunkach.

Funkcjonalność i wygoda użytkowania

Klimatyzator REVIO to nie tylko wydajne urządzenie, ale także funkcjonalne i proste w obsłudze. Wyposażony w filtr elektrostatyczny oraz dodatkowe filtry HEPA i Cold Nano, oraz wbudowany Super Jonizator, skutecznie eliminuje drobnoustroje, bakterie, grzyby i substancje toksyczne, zapewniając czyste i zdrowe powietrze w pomieszczeniu.

Innowacyjna funkcja ECO Eye BreezeAway to inteligentny czujnik, który reaguje na aktywność osób w pomieszczeniu i reguluje kąt przepływu powietrza, unikając bezpośredniego nawiewu na osoby, które przebywają w pomieszczeniu. Dodatkowo, dzięki łatwej konstrukcji montażu jednostki wewnętrznej, demontaż urządzenia zajmuje tylko kilka minut, a łatwy dostęp do filtrów klimatyzatora pozwala użytkownikowi na samodzielne czyszczenie i wymianę filtrów.

Klimatyzator Rotenso Imoto X specyfikacja