Montaż i serwis klimatyzacji, pomp ciepła i rekuperacji na terenie woj. lubuskiego

Poniedziałek-Sobota: 07:00 - 20:00

Pracujemy

biuro@cold-man.pl

Napisz do nas

Zadzwoń: +48 693 853 600

Kontakt telefoniczny

Rotenso Teta X

rotenso teta

Rotenso Teta

Dostępna w 2 wersjach:

  • 3.5 kW do pow. 30-40m2
  • 5.1 kW do pow. 40-60m2

Klasa energetyczna w chłodzeniu: A+++

Klasa energetyczna w grzaniu: A++

Interesuje Cię klimatyzator Rotenso Teta X?

Potrzebujesz porady eksperta?

Rotenso Teta - klimatyzator ścienny, który dba o komfort i jakość powietrza

Rotenso Teta to nowoczesny klimatyzator ścienny, który został stworzony z myślą o zapewnieniu komfortu i jakości powietrza w pomieszczeniu. Dzięki funkcji grzewczej, urządzenie może być używane przez cały rok, zapewniając optymalną temperaturę w każdych warunkach. Minimalistyczny design oraz matowy panel, dają nieskończone możliwości aranżacji wnętrza, a jednocześnie nie przeszkadzają w codziennym użytkowaniu.

Niezawodność funkcji grzewczej, która działa nawet przy bardzo niskich temperaturach zewnętrznych do -25°C, pozwala na wykorzystanie klimatyzatora jako jedyne źródło ciepła w domu lub mieszkaniu. Dodatkowo, funkcja samooczyszczania oraz 11-stopniowy system poprawy jakości powietrza dbają o Twoje zdrowie, zapewniając optymalne warunki do oddychania.

Technologia Windless i lampka LED UV - jeszcze większy komfort dzięki Rotenso Teta

Klimatyzator ścienny Rotenso Teta został wyposażony w innowacyjną technologię Windless, która uwalnia powietrze delikatnym, maksymalnie rozproszonym strumieniem poprzez niezliczoną ilość mikrootworów. Dzięki temu, powietrze jest rozprowadzane równomiernie w całym pomieszczeniu, co zapewnia optymalną temperaturę oraz przepływ powietrza.

Dodatkowo, wbudowana lampa LED UV oraz Super Jonizator bipolarny skutecznie eliminują drobnoustroje, bakterie, grzyby oraz substancje toksyczne, dzięki czemu powietrze w klimatyzowanym pomieszczeniu jest znacznie zdrowsze. Dzięki tym innowacyjnym rozwiązaniom, korzystanie z klimatyzatora Rotenso Teta staje się jeszcze bardziej komfortowe i bezpieczne dla Twojego zdrowia.

Klimatyzator Rotenso Teta X specyfikacja